Tři skvělé dárky pro novopečené hospodyňky

1

Vaše kamarádka či sestra se přestěhovala do nového bydlení a vy byste jí rádi koupili praktický dárek do kuchyně, který se jí bude hodit? Není dárek jako dárek, my vám dnes dáme hned tři tipy na dárky do kuchyně, které jsou praktické a při každém jejich používání si na vás vaše kamarádka či známá s radostí vzpomene. Které to jsou?

 

Kvalitní kuchyňský textil

Do každé kuchyně určitě patří utěrky, chňapky a zástěra, aby byly veškeré činnosti pohodlnější a praktičtější. Skvělým dárkem proto určitě bude kvalitní kuchyňský textil, který bude obsahovat pevné kuchyňské utěrky z bavlny, hezkou zástěru a vzorem ladící chňapky. Vyberte takovou barvu o motiv, který má vaše kamarádka ráda, aby si i při vaření připadala jako princezna.

 

Mixér

Skvělým dárkem je určitě i mixér, který se hodí pro mnoho příprav pokrmů. Vybrat můžete velký multifunkční mixér, pokud však hledáte něco levnějšího, ideální volbou je ruční mixér, se kterým se dá sekat, šlehat i mixovat. Vhodný je například ruční ponorný mixér Orava RM-251 AW, který má krásný design. Ruční mixér nabízí tři funkce: šlehání, sekání a mixování. Výkon mixéru je 450 W. Práce s mixérem je velmi snadná, ponorný nástavec se dá odmontovat a mýt v myčce nádobí. Ruční mixér Orava umožňuje plynule regulovat výkon. Ponorný mixér Orava RM-251 AW je opatřen univerzálním sekacím nožem, se kterým zvládnete připravit mleté maso, ořechy i nadrtit led. K ponornému mixéru je přiložena i nádoba sekáčku s kapacitou 0,5 l a šlehací nádoba s kapacitou 0,6 l. Další kvalitní kuchyňské mixéry naleznete na www.orava.cz.

Prkénka

Velmi univerzální pomůckou pro vaření jsou určitě kuchyňská prkénka. Na trhu se nabízí obrovské množství druhů, barev, materiálů i velikostí, záleží pouze na vkusu a designu kuchyně. Pokud byste chtěli vybrat krásná kvalitní prkénka, zvolte ta dřevěná, například z olivového dřeva, která působí také jako krásná dekorace, nebo mramorová prkénka. Levnější variantou jsou bambusová nebo dřevěná prkénka, která lze využít pro krájení pečiva, ovoce a zelenina nebo masa.

Dejte si záležet na výběru kvalitních pomocníků do kuchyně. Vaše kamarádka to při každodenní práci ocení!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno