Než začnete uvažovat o výměně podlahy, nechte ji odborně vyčistit, výsledek může překvapit

0
45058560 - close-up of vacuum cleaner over cleaned floor

S přítelem jsme si splnili náš sen, koupili jsme hospodu, přestavěli jsme ji, udělali z ní moderní klub a uvedli ho do provozu. Po delším období, kdy jsme byli většinou v mínusu, se nám konečně podařilo prorazit. Přichází stále více zákazníků, začíná se nám dařit.

Ale když si vzpomeneme na naše začátky, byly hodně krušné. Asi nejvíce jsme se museli obrnit a vzájemně se podporovat k výkonům hned ze začátku, kdy jsme hospodu koupili a dali se do plánů na renovaci. Bylo to pro nás hodně výdajů a každá zbytečná položka nás docela deptala.

Například to, když jsme si uvědomili, že druh podlahy hospody nám sice naprosto vyhovuje a hodí se k stylu klubu, ale jen neskutečně zašpiněná. Chtěli jsme si zařídit co nejvíce věcí svépomocí, ale tady to nešlo. Ať jsem ji drhla, jak jsem chtěla, zůstávala stejně zašlá a bylo na ní vidět, že už si něco zažila. Nechtěli jsme se uchylovat k žádným kompromisům a doufat třeba, že si hnusné podlahy nikdo nevšimne, ale bilo by to do očí.

Zrovna, když jsme začali plánovat výměnu podlahy, řekl nám jeden kamarád, ať s tím ještě počkáme a uděláme poslední pokus na zachránění staré podlahy. Znal totiž jednu úklidovou firmu, která všechny své služby provádí na vysoké úrovni, a mohla by být schopná dát podlahu zase do pucu. Zabývá se totiž strojovým hloubkovým čištěním.

Byl to A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění podlah Brno a my jsme se na něho s nadějí obrátili. Nestačili jsme se divit, co všechno zmůže kvalitní chemie na podlahy a kotoučový stroj. Netrvalo to dlouho a podlaha vypadala přesně podle našich představ. A SERVIS pro náš rozjezd znamenal hodně. Ušetřili jsme neskutečné sumy za materiál a práci na nové podlaze. Ještě jednou děkujeme!

 

 

Chystáte se na pracovní pohovor? Vyvarujte se těmto trapasům

Konečně jste našli inzerát na práci vašich snů, takže vám na pohovoru opravdu záleží? V tom případě byste se za každou cenu měli vyhnout těmto nepříjemným situacím, které vám k získání vašeho zaměstnání určitě nepomohou. A prvním pravidlem je přijít včas. Pozdní příchod na pohovor není zrovna dobrou vizitkou uchazeče o místo.

 

47431533 - female hand cleans the carpet with a sponge and detergent.

Vždy si předem zjistěte, kde přesně se pohovor má uskutečnit, jak se na dané místo dostanete a kolik času vám zabere cesta. Pokud neznáte přesné místo, jeďte s velkým předstihem, abyste měli dost času danou budovu najít. Pamatujte, že vždy je lepší dorazit o něco dříve než pozdě. Dále si rozhodně pamatujte jméno kontaktní osoby.

A samozřejmě i společnost, do které jdete a o co se zajímá. Protože málo co je tak trapné, než když přijdete na recepci a řeknete: „Já tady mám s někým domluvenou schůzku…hmm…tou paní, která mi volala, že mám přijít na pohovor?“ Tak takto opravdu ne. Dále byste si měli zjistit, jakou pozici daná osoba ve firmě zastává. A v neposlední řadě si nepoměňte vypnout telefon a nejlépe ho nechte v tašce. Málo co působí tak neprofesionálně jako člověk, který se nedokáže ani na půl hodiny odtrhnout od displeje telefonu.

Takže těmto situacím se opravdu pokuste vyvarovat. Zkuste se den před pohovorem něčím uklidnit, najděte si nějakou zábavnou činnost. Pokud jste typ, který se uklidní u úklidu, směle do toho, jen pokud nemáte v plánu pustit se do čištění koberce. Mohli byste si ho zničit. Tento úkol raději přenechte úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno, která má čištěním koberců dlouholeté zkušenosti.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno