NOVÝ PRVEK ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY: BAREVNÉ KAMENY OŽIVUJÍ VOLNÉ PROSTORY

0

Po úspěšném uvedení v Německu přichází společnost DEREM Lacke Farben GmbH na český trh s novinkou – barevnými kameny s širokou škálou využití v exteriéru. Kameny jsou zajímavým dekoračním prvkem pro veřejná prostranství, uplatní se na velkých plochách i v menších zákoutích zahrad a mohou být neobvyklým, ale velmi funkčním doplňkem staveb. V porovnání s přírodním kamenem je jejich výhodou samočisticí efekt, velká odolnost proti zvětrávání a UV záření.

 

Barevné kameny jsou dodávány v různých velikostech, drobnější dekorativní a větší, vhodné pro výrobu gabionů. 18 barevných odstínů – od velmi výrazných až po spíše přírodní, nabízí každému zákazníkovi řadu možností pro realizaci jeho představ. A je jedno, jestli to bude malá radost v květináči, pestrá drenáž kolem domu, oživený vjezd do dvora nebo ozdobný gabion.

4

„Jako tradiční výrobce nátěrových hmot se zabýváme také výzkumem. V roce 2014 jsme vyvinuli speciální nátěrovou hmotu, vhodnou pro dlouhodobé použití v exteriérech a spustili nový provoz, který zahájil testování a posléze výrobu barevného kamene.

Použitá receptura nátěrové hmoty umožňuje díky svému složení zajistit řadu odolností vůči povětrnostním vlivům nebo mrazu. Vzhledem k tomu, že je barva vyvinuta na bázi akrylátu, dosahuje také výborné odolnosti vůči ÚV záření. Kombinace všech vlastností zaručuje produktu dlouhodobou kvalitu jak z technického, tak estetického hlediska,“ uvedl Michal Petrášek, ředitel vývoje DEREM GmbH.

1

„Po zkušenostech z již dokončených realizací můžeme barevné kameny doporučit také městům pro neotřelé zhotovení jejich znaků nebo do komerční sféry pro originální zhotovení firemních označení a log,“ dodává Jindřich Pávek z firmy DEREM s. r. o., která zajišťuje distribuci a prodej barevných kamenů na českém trhu.

[display_tabs-div][display_tabs title=“

Kontakt pro více informací:

Ing. Petr Pávek

DEREM s.r.o.

Telefon: 736 533 585

Mail: petr.pavek@derem.cz

„][/display_tabs][/display_tabs-div]

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno