O mladistvý vzhled se musíte zasloužit

0

Pleť jako z alabastru, obličej jako ze škatulky. Která ženy by nechtěla oslňovat okolí svou krásou a svůdnými pohledy? Aby vždy působila odpočatě a svěže, musí o sebe pořádně pečovat. Kvalitní kosmetika se na výsledném efektu odrazí.

K dokonalému faceliftu může výrazně pomoci hydrogelová maska na obličej a tělo. Obsahuje řasu Laminaria ochreleuca, měsíček, D-panthenol, bacopu drobnolistou, mořský kolagen, smilový výtažek a výtažek z jablečníku a působí hydratačně a blahodárně.

 

Krásná v každé situaci

Hydrogelová maska je nejlepším prostředkem pro zklidnění podrážděné kůže. Přináší úlevu zarudnuté, poškrábané nebo popálené pokožce od slunce. Gelová konzistence má chladivý efekt a zaručuje okamžité zklidnění. Díky svému složení je úleva otázkou několika sekund. Mezi nejúčinnější látky náleží medicínsky využívaný měsíček lékařský, provitamín B5 alias panthenol a potřebou viskozitu způsobí mořský kolagen. Typově se hodí pro suchou až velmi suchou pleť a řadí se mezi pleťové masky speciál.

 

Jak ji použít?

Masku lze použít na očištěný vlhký obličej s ideální frekvencí 2-3x týdně. Konzistenci naneste prsty na tvář a vyhněte se okolí kolem očí. Rozetřete do ztracena a neoplachujte. S obsahem 50 ml vám roztok vydrží několik týdnů. Maska působí na rozšířené póry i na první vrásky a působí zklidňujícím dojmem. Velmi dobře se hodí i pro problematické typy pleti.

 

Půvabná v každém věku

Dobré vizáži a mladistvému vzhledu je potřeba vyjít vstříc. Nečekejte na zázrak shůry a pracujte na svém kosmetickém zdokonalení dnes a denně. Nákup kvalitní kosmetiky se rozhodně vyplatí zejména ve středním a pokročilém věku, kdy se ztrácí přirozená elasticita pleti a svou roli začínají hrát i faktory pigmentace a přirozeného stárnutí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno