Chcete někoho obdarovat květinami? Nechte je doručit z Fleurop.cz

0

Fleurop.cz není jen další zásilková služba s květinami. Firma si zakládá na prémiové kvalitě svých kytic, za kterými stojí ti nejlepší floristé. Ty firma pečlivě vybírá, což dokazuje i to, že řada z nich se prezentuje na prestižních mezinárodních květinových soutěžích.

Dokonalé online floristické služby – to je zdařilý design kytice, nejlépe s neotřelými typy květin, i s perfektními zákaznickými službami. A přesně o tuto symbiózu Fleurop usiluje. A daří se mu. Kytice se vážou vždy z čerstvých květin. Nemusíte se bát ani faux pas. Floristé dobře znají etiketu a podle ní rovněž kytici připraví. Květiny jsou doručeny na místo určení v domluvený čas, zabalené v dárkovém balení a se vzkazem v zalepené obálce. Rozvoz květin zajišťuje firma v rámci ČR i do dalších zhruba 150 zemí světa.

 

Podzimní hity v nabídce kytic Fleurop

Podzim je na barvy velice bohatý a i ty nejkrásnější květinové kytice mu umí konkurovat jen stěží. Vhodné je proto vsadit na kontrast. Na růžovou, fialovou i svěží zelenou, na které je podzim v přírodě skoupým. Řešením je i souznění s barvami podzimu, které nabízí pastelové barvy i našedlé zelené odstíny eukalyptu. Efektně vypadají podzimní kytice s bílými květinami, s květinami červenými až červenohnědými, i se žlutými.

 

Jak si vybrat vhodnou kytici k obdarování?

Fleurop.cz počítá se všemi našimi potřebami. Kytice lze vybírat podle toho, zdali jsou pro muže či pro ženu, podle druhu květin i jejich barvy. Samozřejmým je výběr podle příležitosti, pro kterou je kytice určena. Snadno si vyberete i tak specifické kytice, jakými jsou svatební nebo smuteční.

 

Květiny 7 dní v týdnu, 24 hodin denně

Objednat květiny můžete kdykoliv. A i doručení květin je možné v kterýkoliv den, obvykle od 8:00 do 20:00, s několika málo výjimkami, na které Fleurop upozorňuje, ale u nichž jste schopni se kdykoliv domluvit na výjimce (například nedělní doručení není standardem, avšak lze jej dohodnout). Donáška květin je za příjemnou cenu. V České republice je to 159 Kč, v zahraničí 270 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno