Objevte nový developerský projekt v Praze v Malešicích

0

Při hledání bydlení je důležité vědět o nových nabídkách co možná nejdříve. Platí to jak pro klasické inzeráty, tak pro developerské projekty. V případě nově postavených bytů totiž máte v první fázi na výběr. Pokud však prošvihnete čas rezervací, může se stát, že zůstanou již pouze byty s nevhodnou dispozicí či špatnou orientací na světovou stranu. A z toho důvodu by vám neměla uniknout zpráva o novém developerském projektu v Praze v Malešicích.

Nové byty Malešice

V Praze je několik různých oblastí, které nabídnou prostor pro klidné bydlení v kombinaci se snadnou dostupností do centra. Patří mezi ne právě i Malešice. Častá hromadná doprava, bezproblémové dojíždění do práce a volný čas je možné trávit v některém z rozlehlých parků. Nechybí ani kompletní občanská vybavenost z pohledu obchodů, doktorů, školky a podobně. Byty Praha 10 se tak těší skutečně velkému zájmu a takový developerský projekt od Metrostav Development bývá rychle rezervován.

Rezidenční projekt s nabídkou 107 bytů

Prodej bytů Praha 10 obsahuje nabídku rovnou 107 bytů o různých dispozicích. Vybrat si můžete garsonky o podlahové ploše 31 m2, ale i na prostor štědré střešní penthousy s plochou i přes 139 m2. Záleží tak na vašich preferencích a rozpočtu. Samozřejmě je potřeba i rychle reagovat, než budou všechny vhodné bytové jednotky rozebrané.

Termín dokončení je plánovaný na konec roku 2022

Novostavby Malešice jsou v prodeji od poloviny roku 2021. Stále jich je poměrně dost volných a je z čeho vybírat. Datum dokončení a kolaudace je stanoven na konec roku 2022. Případné stěhování by tak mělo být možné v polovině roku 2023. Developer, který projekt Malešický háj připravuje, má za sebou již mnoho podobných bytových domů. Ty jsou již bez problémů dokončené a nachází se v různých částech Prahy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno