Typy pánského spodního prádla a jak jej vybírat

0

Ve světě módy je někdy velmi těžké se orientovat. O to více pro muže, kteří obvykle módními nadšenci nejsou a rádi by si pouze koupili kvalitní prádlo, ve kterém se budou cítit příjemně a pohodlně. Základem pro jakýkoliv skvělý outfit je právě skvěle padnoucí spodní prádlo.

Druh prádla

První otázkou při výběru spodního prádla je jaký druh zvolit. Volnější spodní prádlo, jako jsou volné trenýrky s delšími nohavicemi, se hodí pro chvíle odpočinku. Při sportovních aktivitách jsou vhodnější spíše boxerky. Pánské slipy jsou pak nejvhodnějším prádlem pro muže s objemnějšími stehny.

Největší oblibě se u mužů těší pánské trenýrky, které jsou pohodlné a poskytují dostatek volnosti a prostoru pro intimní partie. Nikde neškrtí, nezařezávají se a neomezují v pohybu.

Materiál

Materiál pro pánské spodní prádlo je nejčastěji volen z 95 procent bavlnou a 5 procent elastických vláken. Pro denní nošení se také doporučuje materiál z bambusu, který má antibakteriální vlastnosti a schopnost regulace teploty. Rovnou zapomeňte na nějaké nekvalitní napodobeniny, skutečně kvalitní prádlo vám vydrží několik let.

Co se designu prádla týče, jsou možnosti neomezené, od klasického jednobarevného až po nespočet různých barev a vzorů. Hodit se může i prádlo pro společné intimní chvíle, kde hlavní roli hraje především vzhled namísto pohodlí. Zde se opět nabízí celá paleta vzorů a barev.

Velikost

K výběru velikosti pánského prádla stačí znát obvod pasu v centimetrech, podle kterého si v tabulce velikostí výrobce zvolíte správnou velikost. Vybírat pak budete z klasických velikostí označených písmeny S, M, L, XL a dalších.

Ať už vybíráte prádlo pro jakoukoliv příležitost, vždy klaďte důraz na správnou velikost a kvalitní materiál. Nejlépe se totiž nosí spodní prádlo, které vám padne tak dobře, že o něm ani nevíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno