Obývací stěna – chytrý výběr

0

Rozhodli jste se předělat centrum svého domova? Nebo jste se přestěhovali a potřebujete jej zařídit? Obývací stěna je středem pozornosti v celé místnosti a to díky televizoru, který sedí na televizním stolku. Jejich výběr je velice důležitý. My vám poradíme, jak vybrat chytře. Tedy levně a dobře!

Dřevotříska

Jestliže se máme bavit o ekonomické verzi obývacích stěn, které budou mít funkčnost, praktičnost i moderní vzhled, musíme se bavit o materiálu. Zapomeňte na dřevěný masiv, budoucnost je v dřevotřísce. Laminované dřevotřískové desky (zkratka: LTD) splňují všechny tyto aspekty. Jsou skoro k nerozeznání od klasického dřeva, a navíc o ně nemusíte až tak pečovat! Na nábytku z LTD stačí totiž pouze utírat prach utěrkou, nepoužívejte na něj extra chemikálie či příliš vody, což by jej ve výsledku pouze poškodilo. Mají mnoho barev a dekorů, ze kterých si můžete vybrat. Zaměřte se na ABS hrany a na větší tloušťku, která by se měla pohybovat okolo 16 mm. A jelikož je tento materiál i cenově výhodný, poohlédněte se po kategorii s názvem: Levné obývací stěny. Tam si jistě vyberete nějakou sestavu z dřevotřísky!

Mini je in
Minimalismus je trend, který se již pár let těší všeobecné oblíbenosti. Jeho hesly jsou zmenšit, zjednodušit, no zkrátka a prostě zminimalizovat! Tento styl, který byl na začátku uměleckým, se objevil prvně v USA, na popularitě si získal v zemích severní Evropy a nyní je již rozšířený po celém světě. Je jednoduchou reakcí na konzumní společnost libující si v extravaganci a množství. Proč o něm mluvíme? Protože vám přímo hraje do karet!
Obývací stěny v minimalistickém designu jsou moderní a nadčasové. Jelikož nemají velké množství nábytku, prostor dýchá a působí elegantně. Jsou cenově dostupnější, což je nezanedbatelným plusem. Zkrátka s nimi nemůžete udělat krok vedle! Poohlédněte se tedy po kategorii – Malé obývací stěny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno