Obývací stěny: Zkombinujte design a praktické využití

0

Celkový vzhled obývacího pokoje je nesmírně důležitý. Ať už se v něm nacházíte vy, anebo návštěvy, všichni se chtějí cítit co nejlépe. Potřebujeme jednak komfort a jednak i naplnění estetické stránky věci. Zapomínat se ale nevyplatí i na praktické vlastnosti nábytku. Nejen sedací souprava musí obsahovat rozkládací mechanismus a taburet úložný prostor. Myslet bychom měli i na specifickou obývací stěnu, jež vytvoří dominantu obýváku a z zároveň pojme i několik věcí.

 

Zapomeňte na nefunkční minimalismus

Současné pojetí mnohých obývacích pokojů se nese ryze v duchu minimalismu. Nelze se tomu příliš divit, jelikož jde o vyústění snahy řešit ve stejném duchu celý interiér. Toto pojetí řešení uspořádání prostoru je sice na jednu stranu zajímavé a lineární, nicméně na stranu druhou postrádá praktičnost. Když máte v obývacím pokoji jen několik skříněk a polic, chybí vám potřebný úložný prostor.

 

Vzhledově vše bez problémů vyladíte

Zvolíte-li klasické obývací stěny složené ze skříněk, polic, televizního stolku a jiných komponentů, získáte prostoru pro ukládání věcí dostatek. Rozhodně se přitom nemusí jednat o nějaký velký masivní nábytek, který by bylo složité stěhovat. Doby obřích obývákových skříní s velkými prosklenými vitrínami jsou již dávno pryč. Hodně oblíbené jsou dnes například obývací stěny lesklé bílé, jež dokonce ještě vypadají opticky menší, než ve skutečnosti jsou.

 

Poskládejte si sestavu sami

Není nic jednoduššího než objednání vámi vybrané levné obývací stěny a sestavy online. Jednoduše si pouze vyberete konkrétní typ. V eshopu Dona-shop.cz je jich obrovské množství. Poté si necháte sestavu zaslat domů a kompletace už bude jen na vás samotných. Nejde o nic složitého, podle přiloženého podrobného návodu to zvládnete sami během několika okamžiků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno