Ochutnejte míchané drinky v pohodlí domova

0

Pokoušíte se vždy o nějakou míchaninu, kdy smícháte colu s čímkoli vás napadne, když máte chuť na nějaký drink? Co takhle zkusit si vyrobit opravdový drink? Vyrobit si pravé míchané drinky není vůbec složité. Zvládnete to v pohodlí domova a často si vystačíte se základním alkoholem. A co dále budete potřebovat?

 

Drinky, které určitě zvládnete sami

Mezi jednoduché drinky, které zvládnete sami patří Daiquiri, Cuba Libre, Mimosa a Mojito. A co k přípravě těchto koktejlů budete potřebovat?

  • Daiquiri – je míchaný nápoj pojmenovaný po stejnojmenném kubánském městě, který proslavil Ernest Hemingway. K tomuto míchanému drinku budete potřebovat kvalitní kubánský rum, limetkový džus, cukrový sirup a led. Cukrový sirup snadno vyrobíte z cukru a vody.

 

  • Cuba Libre – je jeden z nejjednodušších a zároveň nejoblíbenějších míchaných drinků. K jeho přípravě budete potřebovat bílý rum, colu, limetku a led.

 

  • Mimosa – je míchaný nápoj pocházející ze Spojených států, jehož příprava je opět velice jednoduchá. Stačí smíchat vychlazený pomerančový džus s pravým šampaňským z francouzské oblasti Champagne.

 

  • Mojito – je tradiční kubánský míchaný drink, který se řadí mezi velice oblíbený nápoj. K jeho přípravě budete potřebovat bílý rum, třtinový cukr, lístky máty, limetku a perlivou vodu. A samozřejmě led.

 

Kde pořídit kvalitní alkohol?

Při samotné přípravě drinků se rozhodně neobejdete bez kvalitního alkoholu. A kde takový alkohol sehnat? Pokud vás napadl supermarket, tak na to raději zapomeňte. Většinou se v supermarketech nachází méně kvalitní alkohol. Vhodným místem jsou jednoznačně e-shopy, kde seženete prémiový alkohol za výhodné ceny. Širokou nabídku kvalitního alkoholu seženete na e-shopu 1er.cz.  Osvěžte se vlastnoručně připraveným koktejlem i vy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno