Pořiďte si elegantní kabelku, která zaujme na první pohled

0

Toužíte po elegantní a velice netradiční kabelce, která zaujme každého na první pohled? Tak právě pro vás jsou tou správnou volbou gobelínové kabelky. Tento typ kabelky oživí váš outfit a dovede ho k samé dokonalosti. S gobelínovou kabelkou zaručeně zazáříte, kdekoliv se s ní objevíte. A v čem vyniká?

 

Jedinečnost a ruční výroba

Hlavní předností gobelínové kabelky je její jedinečnost. Kabelky jsou ozdobené ručně vyšívaným gobelínem. Gobelínové kabelky tak působí velice luxusním a jedinečným dojmem. Kabelku využijete při každé významné nebo společenské události, ale díky své praktičnosti a prvotřídní kvalitě klidně i při každodenním nošení. Pro gobelíny je charakteristická ruční výroba, rozhodně se nejedná o žádnou strojovou výrobu.

 

Různé motivy a vzory

Gobelínové kabelky jsou typické velkým množstvím originálních motivů a vzorů, mezi které lze zařadit historické motivy, květinové vzory či abstraktní vzory inspirované díly světoznámých umělců. Gobelínové kabelky jsou vyráběny ze směsných vláken bavlny a polyesteru a každá je originál. Všechny barvy jsou světlostálé, tudíž nedochází k vyblednutí kabelky ani při vystavování na slunci.

 

A kde kabelku pořídit?

Na prodej tkaných gobelínů, včetně prodeje gobelínových kabelek se v České republice specializuje firma Fine Arts Gobelins, která působí na českém trhu již 10 let. Gobelíny nabízí od předních francouzských výrobců, jako je Art de Lys či Jules Pansu a od belgického výrobce Metrax Crayé. Veškerý sortiment můžete najít na e-shopu této firmy nebo v kamenném obchodě v Českém Krumlově v Horní ulici 159.

Vyberte si luxusní kabelku, díky které podtrhnete svůj osobitý styl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno