Originální Velikonoce? S originální výzdobou!

0

Letos žádné koledování ani mše. Místo toho si o Velikonocích nasaďte na ústa roušku s velikonočním motivem! A velikonočními motivy ozdobte i svůj interiér!

Velikonoce prý letos budeme trávit jinak. Doma. Žádné koledování ani velikonoční mše. Velikonoční výzdobu nám ale naštěstí nikdo nezakázal, tak směle do toho! Díky bohaté nabídce specializovaných e-shopů můžeme popustit otěže naší fantazie a alespoň na pár dnů se ocitnout ve společnosti kouzelných zajíčků, slepiček a v obklopení pestrobarevných kytiček a vajíček. Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál!

Ozdobte stůl, okna i sedací soupravu

Velikonoční dekorace je dost široký pojem. Na stůl v každém případě patří ubrus s velikonočním motivem, ošatka s nabarvenými vajíčky a samozřejmě pečený beránek. Do vázy pak zlatý déšť a kočičky. Velikonoční výzdoba se ovšem nemusí týkat jen velikonočního stolu. Nezdráhejte se ozdobit i okna a sedací soupravy. Například na e-shopu bytema.cz jsou k mání kouzelné velikonoční polštářky. Nečekejte však žádné kýčovité motivy, ale naopak motivy velmi decentní až úsměvné. Naším favoritem každopádně jsou rozkvetlé tulipány a rozesmátí králíčci. Pohled na ně rozesměje i vás.

Velikonoční látky

Možnosti, jak velikonočně ozdobit interiér, ovšem sahají mnohem dál. Velikonoční výzdoba obecně přeje teplým a zářivým barvám. Své místo v ní proto mají i pestrobarevné dekorační látky. Jednobarevné i vícebarevné, s dekorem i bez. V portfoliu již zmíněného e-shopu bytema.cz však najdete přímo velikonoční látky s králíčky, motivy viktoriánských velikonoc i nabarvených vajíček. Notnou dávkou vtipu nepostrádají motivy se slepičkami, husičkami, velmi romantické jsou motivy květinové.

Luxusní gobelín

Velmi luxusní jsou velikonoční gobelínové látky, které se stanou ozdobou každého stolu, nejenom velikonočního. S gobelíny se často setkáváme na hradech a zámcích, v poslední době si však nacházejí cestu i do současných interiérů. Gobelínové látky obecně vynikají vysokou kvalitou a gramáží a v kombinaci se vkusným vzorem se mohou stát středobodem každé místnosti.

Co z těchto látek ušijete, je jen na vás. Může to být ubrus, záclona, polštářek, povlečení, nebo třeba originální rouška. Když se už letos nebude koledovat, tak alespoň zapůsobíme velikonočně na kolemjdoucí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno