Pays je ta pravá platební brána pro váš web

0

Spouštíte svůj vlastní malý e-shop? Prodáváte online domácí marmelády? Chcete elektronicky nabízet masáže? Ať už se zabýváte prodejem jakéhokoliv zboží či služeb přes internet, budete potřebovat vyřešit systém placení, tedy použít nějakou spolehlivou a cenově dostupnou platební bránu. Proč by to měla být zrovna platební brána Pays?

Pays je moderní platební brána pro e-shopy a další prodejce služeb, ubytování, poskytovatele školení atd. Vynikající na ní je i to, že se hodí také pro menší podnikatele a živnostníky.

Platební model stojí na vaší straně

Typické platební brány si účtují paušální měsíční poplatek, který se vám ovšem nevyplatí hradit, pokud za měsíc prodáte třeba jen pár produktů. U Pays platíte pouze počáteční cenu za zprovoznění (ve výši 600 Kč) a poté jen částku za každou provedenou platbu. Čím více u vás lidé nakupují, tím více platíte. Samozřejmě pokud máte opravdu mnoho zákazníků, lze si domluvit individuální cenové podmínky. Stejně tak drobní podnikatelé mohou dostat individuální ceny. Pays myslí na všechny.

Integrace do vašeho systému je více než jednoduchá

Nebojte, nebude nutné platit hodiny práce programátorovi, který Pays zprovozní. Platební brána spolupracuje s většinou běžně používaných e-commerce platforem, jako jsou Woocommerce, Shoptet, Prestashop, FAPI, Simpleshop, Reservanto, Trevlix či FastCentrik. Obvykle stačí jen nainstalovat modul, nebo dokonce pouze povolit Pays v nastavení. Integrace brány do vlastního naprogramovaného webu je také velmi snadná, vývojáři Pays sepsali velmi pěknou dokumentaci pouze na pár stránek.

Umožňuje moderní způsoby platby

Pays se snaží jít s dobou, proto jde mimo jiné ovládat i z mobilní aplikace pro iPhone či Android. Zákazníci jistě ocení, že umožňuje nejrůznější metody platby od PayPalu přes klasickou platbu kartou až po bankovní převod. Nechybí samozřejmě ani platba mobilem přes Google Pay či Apple Pay. Prostředí brány je intuitivní, vaši zákazníci s ní nebudou mít problém.

Používejte platební bránu profesionálů

Pays je v Česku opravdu oblíbená díky příznivému cenovému nastavení a také řadě chytrých funkcí, které jsou dostupné zdarma, nic za ně nepřiplácíte. Platební odkazy, platební předpisy, e-produkty, opakované platby, vratky, tohle všechno platební systém umí a umožní vám vyřešit zcela jednoduše.

Není divu, že ji používá celá řada velkých hráčů. Přes platební bránu Pays zaplatíte třeba tehdy, když platíte rezidenční parkování v Praze, kupujete si něco přes smsticket nebo na Aukru. Používá ji také pivovar Bernard, ePojisteni a Charita ČR. Zapište se vedle těchto velkých jmen a zvolte Pays také. Ať už provozujete ubytování, poskytujete online školení, prodáváte své domácí výrobky, nebo si vyděláváte jakkoliv jinak, s Pays budete spokojení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno