Podravka Natur – dokonalá chuť zeleniny, která pomůže v kuchyni vám i znevýhodněným dětem

0

Dbáte na kvalitu surovin a rádi si pochutnáte na dobrém jídle? Objevte tajemství Podravky NATUR, naprosto unikátní přísady do jídel s čistě přírodním složením! Jedinečná a sušenou zeleninou spolu s bylinkami naditá Podravka NATUR, dodá Vašim pokrmům chuť čisté přírody. Navíc Podravka i letos pomáhá znevýhodněným dětem, tentokrát se jim snaží přispět něčím praktickým do života, proto je zábavnou formou učí vařit. Koupí produktů Podravka tak můžete tuto snahu i vy podpořit. 

Podravka NATUR je tím pravým řešením pro ty, kteří chtějí vařit zdravě a z přírodních ingrediencí. Její unikátní schopnost dochutit váš pokrm spočívá v tajemství, které se ctí prozradíme. Je totiž z čistě přírodních surovin, tzn. bez „éček“, přidaného glutamátu, a bez lepku! Za svou čistou a plnou chuť vděčí výjimečné kombinaci 9 druhů prvotřídní zeleniny a vybraného koření. Vždyť na výrobu 150 gramového produktu, bylo použito 450 gramů čerstvé zeleniny.

Podravka NATUR hravě a zcela přirozeně dochutí všechny druhy masa a zeleniny. Skvěle se hodí do polévek, omáček, salátů, ale i k dochucení rýže či těstovin, protože nijak nepřebíjí chuť připravovaného pokrmu, ba naopak, podtrhne ji a umocní.

Podravka navíc navazuje na pomoc znevýhodněným dětem i letos. Děti učí vařit, a tak jim pomáhá s takto důležitou aktivitou do života. Hlavní podíl na pomoci dětem mají právě zákazníci kupující výrobky Podravka, díky kterým dětem dopřejeme nové dovednosti, které se naučí v kuchařských studiích pod vedením odborníků.

NATUR Podravka, 150 g

Doporučená cena 38,90 Kč.

www.podravka.cz

www.podravka-eshop.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno