Jak zútulnit každý domov? Originálními fotoobrazy z vašich fotografií v sadě několika kusů

0

Možná už jste o fotoobrazech slyšeli, možná jste je viděli u známých a velmi se vám líbili. I vy můžete mít zeď v obývacím pokoji, ložnici nebo třeba na chodbě ozdobenou jedinečnými fotoobrazy vašich fotografií. Ať už půjde o portréty, momentky, fotografie z dovolené nebo „průřez“ několika posledními roky.

Zajímavé a zdobící sady fotoobrazů

Na webových stránkách fotoobrazyzplatna.cz si můžete koupit jak samostatné fotoobrazy z vlastních fotografií, tak fotoobrazy v sadě několika kusů. Sady jsou navrženy tak, aby spolu počet fotoobrazů a jejich velikost esteticky jako celek ladily. Velmi hezky vypadá např. sada fotoobrazů v počtu 5 kusů o velikosti 1x 90×60 cm a 4x 45×30 cm.

Fotoobrazy na plátně, dřevě nebo skle

Určitě znáte fotoobrazy na plátně, které jsou takovou klasikou. Fotoobrazyzplatna.cz nabízí 4 druhy pláten. Co se týče rozdílů mezi plátny, ty spočívají především v gramáži, struktuře, odolnosti proti mechanickému poškození, složení a lesku/matu. Fotoobraz si můžete nechat přelakovat, což zajistí jeho ochranu před vlhkostí, mechanickým poškrábáním, plátno se bude lépe udržovat a lak také lehce vytáhne barvy.

Pokud chcete fotoobraz originálnější, můžete zvolit tisk na dřevo nebo sklo. Na dřevo je dokonce možno tisknout oboustranně. Bukové dřevo, na které je tisk prováděn, je bez suků a má krásnou strukturu. Pokud se rozhodnete pro oboustranný tisk, stačí nahrát dvě fotografie a těšit se na kvalitní fotoobraz s vysokou odolností proti odření natištěné plochy.

Tisk na sklo je nádherný a místnosti dodá osobitou jiskru. Tady je ale potřeba dbát na to, aby se na zadní tisknutou část nedostala voda a čisticí prostředky.

Podívejte se na fotoobrazyzplatna.cz a nechte si vyrobit originální dekoraci pro váš domov.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno