Pořiďte si domů automat na vodu! Proč a jaké možnosti se nabízejí?

0

zenavdomacnosti.cz_w-system_cz_nahledovy

Nechutná vám běžná voda z kohoutku, nebo se ji bojíte pít, protože neznáte její kvalitu? Už vás nebaví tahat těžké balíky vod a trápí vás, že nákup vody tvoří podstatnou část vašeho rodinného rozpočtu? Potom i pro vás může být řešením pořízení si moderního automatu na vodu. Zbývá už jen rozhodnutí, jaký model je pro vás nejlepší. Právě s tím vám poradíme – nabízí se hned 3 varianty.

 

1. Automat na vodu s připojením na vodovod

Automaty na vodu dokáží problém s přísunem chutné pitné vody vyřešit. Hodí se i ve chvíli, kdy k vám do domácnosti proudí chlorovaná voda, která se skoro nedá pít. Automat sice čerpá vodu z kohoutku, ale čistí ji přes speciální filtry. Díky tomu je voda zbavena nepříjemné pachuti. Kdykoliv si tedy budete moci dopřát osvěžující vodu. Vybrat si můžete i automat, který dokáže vodu ochladit a ohřát.

zenavdomacnosti.cz_w-system_cz_012. S barelem třeba i na zahradě

Druhým typem automatu, který vám zajistí přísun vody, je model s barelem na vodu. Tento se nepřipojuje k vodovodní síti, stačí jen elektrická zásuvka. Barel na vodu a s ním i celý automat je přenosný, takže ho můžete umístit třeba pod pergolu. Kdykoliv si i na zahradě budete moci dopřát čistou pramenitou vodu. I automaty s barelem mají funkci pro ohřev vody.

zenavdomacnosti.cz_w-system_cz_023. Sodobar pro náročnější

Pokud si nedokážete představit život bez bublinek, musí být vaší volbou sodobrar. Tento automat dokáže ve vteřině připravit příjemně nasycenou vodu. Míru nasycení je možné u některých modelů regulovat. Doporučujeme model WS – Trio Wiff POU s napojením na vodovodní řád. Umí vodu ochladit na 6°C, ohřát na 90°C a sodovku připravit velmi rychle.

zenavdomacnosti.cz_w-system_cz_03

TIP – Dobrá zpráva je, že si automat můžete domů pořídit na zkoušku. Pronájem strojů nabízí společnost Watercooler System s.r.o.

 

Pokud máte s vodou problémy, neváhejte a automat si pořiďte. Celá vaše rodina se bude mít lépe a pitný režim už u vás nebude problém.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno