Pořizujete fotopast? Vsaďte na model FOXcam FORESTER

0

Sháníte vhodné zařízení pro pozorování zvěře či ochranu vašeho majetku? V tomto článku se dozvíte, proč se vyplatí vsadit na model FOXcam FORESTER.

 

Přehledný displej

FOXcam FORESTER symbolizuje velmi jednoduchou fotopast bez odesílání dat, která disponuje přehlednou LCD obrazovkou a plnohodnotnou klávesnicí pro její pohodlné nastavení. To vám zabere pouze pár minut a zařízení proto můžete začít používat prakticky okamžitě.

 

Perfektní kvalita snímků

Fotopast FORESTER se pyšní velmi rychlou reakcí 0,4 sekundy. Díky tomu dokáže pořídit krásně prosvětlené a detailní snímky i na delší vzdálenosti (10 až 25 metrů). Obrysově je možné vidět zvěř až na vzdálenost 30 metrů. Fotopast se proto hodí jak pro střežení nemovitosti, tak i monitoring revíru na opravdu dlouhé vzdálenosti.

 

Užitečné technologie

Kvalitu snímků podtrhují i dvě použité technologie – FOXmove a FOXraw.

Patentovaná technologie FOXmove zajišťuje, že fotopast dokáže pořídit o 30 až 60 % více snímků než některé konkurenční modely. Fotopast tak minimalizuje ztráty, které mohly vzniknout v důsledku nevhodně zvolené fotopasti.

Technologie FOXraw slouží pro zpracování obrazu ze surových dat C-mos čipu. Minimalizuje šum noční scény a vytváří úžasné denní fotografie s maximální hloubkou ostrosti a barev.

 

Skvělý poměr mezi cenou a výkonem

Popisovaná fotopast dosahuje nejlepšího poměru mezi cenou a výkonem. Její cena se pohybuje kolem 2 000 Kč včetně DPH, což je vzhledem k popisovaným vlastnostem skvělá hodnota.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno