Postele z masivního dřeva do ložnice i dětského pokojíčku

0

Postel je dominantním kusem nábytku v každé ložnici. Zabírá poměrně dost místa, ale co bychom pro dobrý spánek neudělali. Pokud jste někdy spali na posteli, která byla nekvalitní, vrzala při každém vašem pohybu a měli jste pocit, že se snad propadnete , jistě chápete, jak moc je její kvalita důležitá. Internetový obchod Nábytek v kostce nabízí postele různých rozměrů od největších manželských postelí 200 x 200 cm až po nejmenší dětské postýlky. Nahlédněte do e-shopu a vyberte si podle toho, co hledáte.

Manželské postele

Velmi oblíbeným materiálem pro pevné a bytelné konstrukce postelí je dub a buk. Z dubového dřeva byly v minulosti vyráběny bitevní lodě, které pluly na moři, jejich pevnost a odolnost je tedy předpokládána. Dubové i bukové dřevo se pyšní dlouhou výdrží obzvláště tehdy, pokud o ně dobře a pravidelně pečujete.

Postele s úložným prostorem

Kromě postelí na čtyřech nohách naleznete v nabídce také postele s úložným prostorem, které mnoho zájemců vyhledává pro možnost uschování peřin, polštářů či ložního prádla.

Postele do dětského pokojíčku

Také dětské postele jsou dostupné jak bez úložného prostoru, tak i s ním. Oblíbenou postelí s úložným prostorem je postel z masivu HUBERT, která se do dětského pokojíčku krásně hodí. Tato postel je vyrobena ze smrkového dřeva, které je spojováno mosaznými šrouby a dřevěnými kolíky. Postel je dále ošetřena bezbarvým lakem, díky kterému se bude krásně lesknout a prodlouží jeho životnost. Rozměry této postele je možné zvolit podle stáří dítěte, případně také podle místa, které je pro postel dostupné. Dále je možné zvolit, zda budou zábrany proti spadnutí montovány na levou nebo na pravou stranu a v neposlední řadě si můžete vybrat jedno ze tří barevných provedení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno