Nezapomeňte darovat květinu k MDŽ bez dlouhého čekání v květinářství

0

Tak jako každý rok, i letos se blíží 8.březen, ke kterému se váže oslava Mezinárodního dne žen. Víte, že jej slavíme od té doby, co se v New Yorku vzbouřily švadleny a stávkovaly za mír, spravedlnost a rovnoprávné postavení žen? V minulém století se MDŽ neobešel bez karafiátu. V dnešní době již nevsázíme jen na něj. S návštěvou květinářství kupujeme jakoukoliv krásnou květinu, která vykouzlí úsměv na tváři ženě, kterou chceme obdarovat. Ale ty fronty? Letos pro vás máme lákavou nabídku! Objednejte si rozvoz květin, doručíme ji na vámi zadanou adresu!

Internetové květinářství Florea

Prvním krokem k tomu, abychom na procesu mohli začít pracovat, je samozřejmě vytvoření objednávky. Na stránkách internetového květinářství si vyberete květinu, která se vám líbí, případně druh, který je ženy oblíbený. Následně zadáte adresu a datum doručení, v tomto případě pravděpodobně 08. března. V tentýž den pak už jen budete moci prostřednictvím GPS sledovat cestu kurýra, který bude mít vámi objednanou květinu naloženou v chladícím voze a bude na své cestě k doručení květiny.

Ke květině můžete přidat také přání k MDŽ. Pokud nejste zrovna básnické střevo, nebojte, my vás ve štychu nenecháme! Prohlédněte se naši inspiraci přání k MDŽ a vyberte jedno z nich, které doručíme přímo s květinou.

Krásnou květinou a přáníčkem k MDŽ potěšíme každou ženu

Z čeho budete moci vybírat

Florea nabízí bohatý výběr mnoha druhů květin, jako jsou například růže, narcisky, tulipány no a samozřejmě nechybí ani tradiční karafiáty. Co se týká růží, zde si můžete vybrat klasické rudé, kterými vůbec nic nepokazíte. Nabízí se však také růže duhové, modré nebo černé, které jsou vysoce elegantní. Pokud byste ale přece jen raději zůstali u klasiky, sáhněte po jarních narciskách, tulipánech či po karafiátech k MDŽ.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno