Pracujete v ložnici? Pak si pořiďte vybavení, které vám při práci pomůže

0

Byť by se v posteli pracovat nemělo, stejně jako by se v ni nemělo kvůli spánkové hygieně dělat nic jiného, než spát, mnozí v ní trávíme spoustu času s notebookem, prací. Pokud patříte také k této skupině osob, měli byste vědět, co si můžete koupit, abyste si postel coby chvilkovou pracovnu patřičně zpříjemnili.

Postavte notebook na stojan

Na práci v ložnici se vám bude náramně hodit stolek na notebook do postele. Obdobně řešený je i stojan na notebook s úložným prostorem. V obou případech vám tito malí, šikovní pomocníci, nabídnou dostatečnou oporu pro váš počítač, včetně místa na odložení psacích potřeb, telefonu a jiných drobností. Konečně se nebudete muset bát přehřátí notebooku.

Dostatečné osvětlení

Je nepříjemné, když ve tmě civíte na zářící obrazovku počítače. Proto byste si měli do ložnice pořídit jemné osvětlení, které vám bude dělat příjemnou atmosféru. Použít můžete buď klasické lampičky, které umístíte na noční stolky, nebo si koupit jednoduchou lampičku s klipem, kterou můžete připnout na poličku nad postel nebo na zvýšené čelo postele.

Místo v podobě nočního stolku

Zmíněný noční stolek vám může být dobrým pomocníkem pro odkládání věcí k práci. Velmi praktický je např. odkládací stolek VASAGLE, který má vyvýšené tři ze čtyř svých stran kolem vrchní desky. Nic vám nespadne mezi postel a stolek nebo za stolek. Tento model má nosnost 20 kg, můžete mu „naložit“ i hromadu knížek.

Pořiďte si velký přehoz na postel

Aby nebyla vaše postel ušpiněná, zvykněte si ji přehazovat silnějším velkým přehozem. Plocha, která vám tak vznikne, bude vždy upravená a chráněná i proti příp. drobkům z jídla nebo polití.

Při práci v ložnici oceníte i žaluzie na oknech, stejně jako sítě proti hmyzu, abyste si mohli vyvětrat. Pamatujte ale, že v posteli bychom měli pracovat jen minimálně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno