Příměstské tábory frčí

1

Právě teď je ten správný čas, aby rodiče pro své ratolesti začali hledat smysluplné vyžití na letošní léto. Školní letní prázdniny 2017 jsou dlouhé dva měsíce, a pokud si lidé nemohou vzít více dovolené anebo nemají babičky na hlídání, musí vymyslet pro děti jiný program. Správnou volbou se proto jeví letní tábory. Stále oblíbenějšími se stávají dětská centra nebo příměstské tábory, které slouží k hlídání dětí přes den.

 

Zábava i poučení

Jestliže rodiče hledají zábavu v moravské metropoli a okolí, mohou si vybrat příměstské tábory v Brně. Jedním z nich je například dětské centrum BRuNO family park v Brně-Slatině, který nabízí celkem čtyřicet jedinečných atrakcí. Jsou to například tunely, chodby, trampolíny, plovoucí lodičky, tobogány a autodrom. Příměstské tábory 2017 mají tu výhodu, že jsou nejen zábavné, ale děti se tu mohou nenásilnou formou poučit či si zasportovat. Děti se tu ovšem nemusí scházet jenom kvůli tomu, aby je někdo pohlídal, rodiče a děti si v parku mohou uspořádat také oslavu narozenin.

 

Letní prázdniny netradičně

V dnešní době je samozřejmé, že programy příměstských táborů jsou tematicky zaměřené. Vybírat lze z přírodovědy, historie, westernu nebo sportu. Oblíbený se ovšem stává také Youtuberský tábor, dál taneční a pohybový nebo program určený pro superhrdiny, kteří zachraňují svět. Děti se ale mohou podívat i do minulosti prostřednictvím tábora Bruno zpátky v čase a navštěvovat další kroužky. Děti se v centru rozdělí do tří skupin. Klapáčci jsou určené pro děti od tří do šesti let, Ptáčata do devíti let a Draci do dvanácti let. Dětský příměstský tábor v Brně v zábavním parku BRuNO stojí od 1960 do 3500 korun. Cena zahrnuje vstup na atrakce, dvě svačiny, oběd, pití po celý den, animační program a pojištění. Začátek je vždy od osmi hodin ráno a děti lze vyzvedávat do pěti odpoledne.

1 komentář

  1. V parku Bruno se nám také moc líbilo Nejvíce teda malému Petříkovi, kterého jsme nemohli dostat pryč. V létě máme v plánu výlet do dalších českých parků, tak už se těším až se pořádně oteplí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno