Proč ženy zbožňují legíny?

0

Nosí se namísto kalhot i k sukni. Do práce i společnosti, při sportu i při relaxaci. Není faux pas vzít si legíny na garden party, do divadla nebo do kanceláře. Legíny ve všech svých podobách letí a být „šmrnc“ snadno můžete i vy.

Legíny jsou pohodlné kalhoty, které ve svých začátcích vyšly z kombinace dámských punčoch a kamaší. Ani silon, ani úpletovina se však pro nové pojetí kalhot neujala. Gró materiálu, jehož základem je bavlna obohatil revoluční elastan. Od té doby nebylo pochyb, že se elastické legíny stanou fenoménem, který změní historii odívání.

Elasťáky jsou fenomén

Doslova během pár měsíců legíny u žen natolik zdomácněly, že nechybí v žádném šatníku a dokonce určují trendy světové módy. I u nás v Česku si našly tolik příznivců, že se jim neřekne jinak, než elasťáky. A proč je ženy mají tolik rády? Jednoduše proto, že jsou pohodlné, bezúdržbové a sexy.

Jednobarevné legíny podtrhnou vaše křivky a zvýrazní vaše ženské partie. Že je v jednoduchosti krása, tu platí dvojnásobně. Jednobarevné legíny jsou vyráběny zejména s vysokým pasem, který vám perfektně vytvaruje boky a zadeček. Chybu rozhodně neuděláte, pokud si je oblečete pod sukni nebo jako hlavní součást oděvu k pulovrům, kardiganům nebo košilovým šatům.

Legíny obstojí v každé situaci

Legíny jsou multifunkční součástí šatníku a přímo vybízejí ke kombinování. Snesou se se všemi materiály, střihy i obutím. Obstojí v každé situaci. Je libo, zda k nim obujete kecky, žabky nebo lodičky. Mít doma legíny je tou nejlepší investicí pro každou parádnici. A věřte, že vlastnit jedny jediné rozhodně nestačí.

Pořiďte si ty nejkvalitnější na www.trendly.cz a budete mít vystaráno na několik sezón. Kvalita legín z Trendly je proslulá a výjimečná. Dbá se na maximální bezešvost, bez použití stehů. To hraje důležitou roli při udržování vhodné tělesné teploty a přilnavosti k tělu. V látce obsažená mikrovlákna se stříbrnými ionty zaručují nejvyšší úroveň antibakteriální ochrany, jež je v dnešní době k nezaplacení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno