Top restaurace, ze které se vám nebude chtít odejít domů

0

Top restaurace Benecko patří mezi má nejoblíbenější místa. Na Benecko totiž jezdíme s manželem každý rok, jelikož zde milujeme nejen místní prostředí, které je skutečně malebné a okouzlující, nýbrž také přírodu a čistý vzduch bez zbytečného smogu, kterého je ve městě více než je zdrávo. Top restaurace Benecko je pro nás takovou osobní srdeční záležitostí. Nelze se tak rozhodně vůbec divit tomu, že jsme zde prožili také náš ůžasný svatební den. Je to totiž naprosto skvělá restaurace na svatební hostinu. Benecko navíc milujeme, takže nebylo vůbec, co řešit.

Top restaurace, ze které srší skvělá nálada

Top restaurace na Benecku je jednoduše velmi magická. Panuje v ní totiž až nepopsatelně dobrá nálada a to vždy, když do ní s manželem vstoupíme. Je to rozhodně také tím, že je tato moderní horská restaurace jedničkou ve svém oboru. To znamená, že zde naprosto skvěle vaří. O gurmánský zážitek tak není nouze nikdy. Já osobně jsem zde nejedla jídlo, které by mi nechutnalo či takové, které by mi poté neutkvělo v paměti. Kromě toho razí tato restaurace koncept takzvané otevřené kuchyně, díky které přesně vidíte, jak se váš pokrm připravuje a co jeho přípravě přechází. Je to skutečný koncert, který kuchaři při každém jídle předvádějí a nelze jinak než to vidět na vlastní oči.

Rozhodně se zde zastavte

Je to skutečně top restaurace. A pokud nevíte, kam do restaurace na Benecku, rozhodně se zde zastavte. Bude vám to stát za to. Každopádně je ale nutná rezervace restaurace. Benecko je totiž velmi oblíbené, a tak by se vám klidně mohlo stát, že pro vás nebude v restauraci v daný okamžik místo k sezení, a to i přesto, že se do interiéru restaurace vejde až 80 hostů a na venkovní terasu dokonce 120. Z tohoto pohledu je tedy jasné, že se jedná o vyhlášenou restauraci, která nemá o hosty nouzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno