Proměna interiéru pomocí obkladových 3D panelů za pár hodin

0

Říká se, že pokud je něco levné a rychlé, není to hezké. Když je to hezké a rychlé, není to levné a je-li to levné a hezké, není to rychlé. My jsme však všechny tyto aspekty dokázali skloubit anabízíme levnou, rychlou a hezkou proměnu vašeho bydlení. Obkladové 3D panely jsou navíc snadné na instalaci a interiéru vašeho domu či bytu dodají šmrnc.

Díky obkladovým 3D panelům dokážete změnit celý vzhled jakékoliv místnosti. Nabízí imitaci dřeva, kamene nebo cihel, které nádherně vyniknou například v obývacím pokoji nebo v jídelně. Naopak panely imitující mramor dodají na eleganci vaší koupelně či toaletě. Voděodolné obkladové 3D panely jsou omyvatelné a snesou úklid běžnými čistícími prostředky.

Obkladové 3D panely jsou výborné také v případě, kdy se vám okoukal barevný vzhled kachliček za kuchyňskou linkou nebo tehdy, pokud jste tento prostor neobložili a trápí vás mastné stříkance na zdi. Bílé nebo černé, matné nebo lesklé imitace kachliček za kuchyňskou linku budou působit čistým a uspořádaným dojmem. Díky PVC materiálu je navíc budete moci po každém vaření jednoduše omýt hadříkem.

Panely, lepidlo a aplikační pistoli na lepidlo – to je to jediné, co budete potřebovat

Od proměny vaší stěny vás dělí pouze výběr a nákup 3D panelů, lepidla a pistole, kterou budete lepidlo na kachličky aplikovat. Lepidlo jednoduše nanesete na zadní stranu panelu, rovně jej přilepíte ke zdi a přimáčknete. Spotřeba lepidla je individuální – záleží na tom, zda jej nanesete na celý obvod panelu, nebo jen na jeho rohy. Pokud byste lepidlem chtěli šetřit, pamatujte na to, že se panel může zvlnit, což rozhodně není žádoucí a nedoporučujeme to.

Drobné nerovnosti či praskliny nebudou problém

Obkladové 3D panely jsou výborným krycím prostředkem různých nedokonalostí na zdi, ať už jsou to malé prasklinky, fleky nebo mírné nerovnosti. Nalepením obkladů je důmyslně skryjete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno