full screen background image

První schůzka přes seznamku

Jít na první rande s někým, koho jste zatím viděli jen prostřednictvím fotografií na svém mailu, není vůbec jednoduché. První a nejdůležitější schůzka rodícího se vztahu může skončit fiaskem i kvůli maličkosti. Úplně všechny okolnosti samozřejmě ovlivnit nejde, ale vaše šance se rozhodně zvýší, pokud se vyvarujete těch největších chyb.

 

Relaxace je základ komunikace

Na rande vždy choďte úplně odpočinutí. Vyhraďte si před schůzkou alespoň hodinu pro sebe a relaxujte. Horká koupel, procházka se psem, hodina bowlingu s přáteli… to všechno vám pomůže zapomenout na běžné starosti a v hodině H přirozeně popostrčí k příjemné konverzaci. Během svého odpočinku se snažte na nadcházející schůzku pokud možno vůbec nemyslet. Jen se dobře nalaďte a spolehněte se na sílu úsměvu.

 

Nechtějte jen to jedno…

Komunikovat o počasí v případě, že vám v životě už dlouho chybí to hlavní – sex, není vůbec jednoduché, ba mnohdy skoro nemožné. Připravte se na tuto eventualitu a jednoduše se vybijte ještě před schůzkou. A kde? Poslouží vám třeba tahle velká sexseznamka, kde si snadno najdete partnera přesně podle svých potřeb, a to v místě svého bydliště.

 

Všechny problémy hoďte za hlavu

Pamatujte si, že váš budoucí partner či partnerka není zpovědní vrba, na kterou můžete po pár minutách rozhovoru hodit všechny problémy, které se na vás toho dne navalily v práci. Váš pracovní život by měl být na první schůzce TABU, stejně jako třeba nemoci nebo úmrtí v rodině. První rande je hlavně o společném poznávání se, ne o vytahování všech kostlivců ze skříní. Snažte se spíše naslouchat než hovořit. Jestliže budete tím/tou, která na schůzce mluvila méně, získáte kladné body. Ale kapří mlčení také není to pravé. Do konverzace se rozhodně zapojujte, ale nesnažte se veškerou pozornost strhnout na sebe.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *