Vyrazte za sportem stylově!

0

Pohodlí je hned po efektivním cvičení základní mantrou všech sportovců. Nemůžete po svém těle chtít vynikající výkony, když ho nutíte cvičit v něčem, co mu nedělá vůbec dobře. Symbolem pohodlí byla ještě donedávna bavlna, ale dnešním nárokům náruživých sportovců zkrátka stačit nemůže. A čím ji tedy nahradit?

 

Zaostřeno na legíny

Legíny jsou pro aktivní ženy vhodné hned z několika důvodů. Sednou opravdu každé postavě, jsou pohodlné, vypadají dobře a tzv. kompresní legíny navíc dokáží tělo efektivně stáhnout a podpořit tak krevní oběh i odvádění toxinů a kyseliny mléčné pryč ze svalů.

Pro výrobu fitness legín se hodí hned dva materiály: polyamid a spandex. Polyamid (PAD) patří mezi silnější vlákna, odolná proti mechanickému poškození i skvrnám. Polyamidová vlákna jsou také velmi pružná, což je ideální pro kompresi (stlačení) požadovaných míst. Polyamid je stálobarevný a dlouho vydrží, proto by vás neměla v regálu odradit jeho cena. Jde o velmi dobrou investici.

Spandex (známý také pod názvy elastan či lycra) patří také mezi pevná vlákna, odolná i při velkém vytažení (lze je opakovaně natahovat až na 600% a pokaždé se vrátí do původního tvaru i délky). Spandex je odolný proti oděru a vůbec se nemačká. Pro výrobu slušivých legín jde o materiál přímo ideální, ale oblíbily si ho třeba i moderní damské tenisky, bez kterýc by žádná milovnice trendy sportování určitě neudělala ani ránu.

 

Nakupujte u specialistů s širokým výběrem!

A kde veškeré potřebné oblečení pro své (nejenom) fitness aktivity získat? Vyzkoušejte nákup na fashionshop.sk za skvělé ceny a bez dlouhých čekacích lhůt. Vyzkoušejte sami, jak je to jednoduché a dovybavte svůj šatník o slušivé halenky, kalhoty, svetry, tílka, mikiny nebo třeba bundy. A nechybí ani bohatá nabídka módní obuvi a dalších vychytávek do vašeho šatníku!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno