Půjčka jako finanční rezerva? S Ferratum Credit to jde

0

Málokdo si v životě vypůjčí peníze pouze jednou. Obzvlášť v dnešní době, kdy je podání žádosti o půjčku skutečně jednoduché, si mnoho lidí zvykne půjčovat v podstatě na každou hloupost. Takové počínání samozřejmě není příliš chytré, ovšem jsou případy, kdy není jiného východiska než si brát půjčky stále dokola. Dokud je tedy stíháte splácet.

Do finančních potíží se čas od času dostane každý. Ty šťastnější založí rodina, další vytáhnou z nejhoršího přátelé. Jenže co dělat v případě, když kolem sebe nikoho, kdo by vám půjčil, nemáte, případně chcete své peněžní problémy udržet v tajnosti? Pak nezbývá nic jiného než si vzít půjčku.

 

Na některé věci se půjčovat nevyplatí

Během listopadu a prosince nebankovní společnosti každoročně lákají lidi, ať si u nich vypůjčí na vánoční dárky. Jistě, každý chce udělat radost svým blízkým, ale přijde vám rozumné se kvůli tomu zadlužit? Podobně je tomu s půjčkami na letní dovolenou u moře. Jednoduše by se dalo říci, že člověk si má půjčovat jen na to, co opravdu nezbytně potřebuje. Příkladem takových věcí může být oprava rozbitého automobilu, koupě nové pračky, protože se ta stará porouchala, apod. Když se budeme bavit o větších částkách, smysl má samozřejmě i půjčka na bydlení. Pojďme se ovšem vrátit spíš k nižším půjčkám, protože i kvůli těm se už mnoho Čechů dostalo do vážných finančních obtíží.

 

Lepší je jedna půjčka než několik

Slyšeli jste už o konsolidaci půjček? Jedná se o proces, při němž se všechny půjčky spojí do jedné. Výsledný úrok je často výhodnější, navíc nemusíte hlídat, abyste všechny půjčky spláceli včas. Vzít si postupně více úvěrů je totiž nejlepší cesta do pekel. Pokud víte, že vám peníze do výplaty chybí pravidelně, raději popřemýšlejte o produktu, jakým je mikro půjčka Ferratum Credit. Tváří se v podstatě jako vaše finanční rezerva a další peníze si můžete vzít kdykoliv, jestliže vzorně splácíte.

 

Ferratum Credit je váš flexibilní úvěr

Kontokorent, revolvingový úvěr, kreditní karta. I k těm by se dala přirovnat půjčka s názvem Ferratum Credit. Stále vám není jasné, o co vlastně jde? Společnost Ferratum tento produkt hezky popisuje jako měšec peněz. Tento měšec je jenom váš, je v něm 35 000 Kč. Kdykoliv z něj můžete něco vzít a také tam lze libovolně peníze zase vracet. Pochopitelně existují určité podmínky, nelze pouze odebírat peníze. Hradíte ovšem jen denní úrok a poplatek za čerpání ve výši 12,5 %, ve srovnání s mikro půjčkami tedy výrazně ušetříte. Velkou výhodou je také fakt, že nemusíte neustále žádat o další peníze. Je jen na vás, kdy, jak a na co je budete čerpat.

 

Úvěr výhodný pro každého

Ferratum Credit se vyplatí prakticky každému, jelikož nemusí fungovat pouze jako půjčka, ale může zastávat roli finanční rezervy. Měšec můžete nechat plný, pak nebudete nic platit, a rezervu si z něj vyberete, až to bude třeba. Noví zákazníci si mohou navíc půjčit až do 35 000 Kč úplně bez poplatku za čerpání a s nulovým úrokem. Podmínkou je splacení dluhu do 30 dnů a minimální věk 19 let.

Skupina Ferratum Group patří od roku 2005 k významným evropským hráčům na trhu s mobilními mikropůjčkami. U nás v ČR najdete hlavní centrálu Ferrratum Czech v Praze, což vás ovšem nemusí až tolik zajímat. Půjčky včetně zmiňované Ferratum Credit lze zařídit za pár minut přes internet. Než žádost o půjčku odešlete, ihned přehledně uvidíte, kolik na konci zaplatíte, jaké výše dosahují RPSN, poplatek i denní úrok. Ne všechny nebankovní společnosti jsou tak férové, aby klientům jasně rozepisovaly, jak na nich vydělávají. Podmínky Ferratum Credit jsou ve srovnání s jinými mikropůjčkami férové, tak není divu, že se to společnost Ferratum nebojí dát najevo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno