Realitní kancelář? Ne, férový realitní portál!

0

Neorientujete se na realitním trhu? Ani nemusíte! Od toho tu je férový realitní portál CINCINK. Ještě jste o něm neslyšeli?

Máme tu dobrou zprávu pro všechny, kteří se rozhodli pro prodej či koupi nemovitosti a rádi by tento obchod uzavřeli bez asistence realitní kanceláře. To sice mohli i doposavad, ale s jistými riziky. Těch teď mohou být ušetřeni a prodávat i nakupovat s klidem v duši. Za asistence specialistů, jež férový realitní portál CINCINK sdružuje.

 

Služby pro prodávající i kupující

Ojedinělý férový realitní portál na českém realitním trhu nemá obdoby. Za podpory silného partnera v podobě Komerční banky tu je jak pro prodávající, tak i kupující. Oběma stranám asistují jednotliví specialisté zastupující širokou škálu oborů, kteří jsou zárukou, že prodej i koupě proběhne bez jakýchkoliv zádrhelů, žádný z nezbytných kroků nebude opomenut a především prodávající se ve výsledku setká se svými penězi a kupující se skutečně stane majitelem kupované nemovitosti. Zkrátka, že ani jedna ze stran nespláče nad výdělkem, což se bohužel tu a tam stále děje.

 

K rukám vám jsou odborníci napříč obory

Koupě i prodej bytu patří mezi významná životní rozhodnutí. Ve hře totiž nebývají zanedbatelné částky. Koupě bytu nejednoho kupujícího například zadluží na doživotí. Z toho důvodu je na místě tento životní krok neuspěchat a prokonzultovat ho s různými odborníky napříč obory. A právě ty férový realitní portál CINCINK sdružuje. Pomoc nabízejí nejenom se základní orientací na realitním trhu, ale také aktivní pomoc při procesu samotném, tedy prodeji i koupě bytu jako takové.

 

Služby pro kupující

Hypoteční poradce kupujícím pomůže se získáním hypotéky, technický inspektor poskytne informace o technickém stavu nemovitosti a nákladech na opravu, právník připraví návrh rezervační i kupní smlouvy a daňový poradce vyplní a podá nezbytné daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Tu totiž dle platné legislativy v současné době hradí právě kupující. K dispozici mu ovšem je i nesmírně důležitá bezpečná bankovní úschova, v níž jeho peníze přečkají jakýsi mezičas mezi podpisem kupní smlouvy a okamžikem, kdy se oficiálně stane majitelem kupované nemovitosti (kdy se jeho jméno objeví v listu vlastnictví KN).

 

Služby pro prodávající

Širokou škálu služeb portál nabízí i prodávajícím, kteří například mají možnost podat si na portálu inzerci zdarma. U ní ale služby portálu nekončí. Jeho odborníci jsou připraveni vypracovat odhad ceny nemovitosti, vizualizaci i 3D plánek interiéru. To všechno jsou kroky, které rozhodně zvyšují šance na dobrý prodej, respektive přilákají i ty kupce, kteří by jinak inzerát přešli bez povšimnutí. A čím více zájemců, tím větší šance, že se mezi nimi objeví i reálný kupec.

 

Služby portálu si vybíráte sami

To, jakou službu nakonec zvolíte, je jen na vás. Můžete využít všechny, nebo jen některé. Nebo žádnou. Každou totiž platíte zvlášť. V porovnání s provizí, jež byste zaplatili realitní kanceláři, v každém případě ušetříte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno