Retro kabriolet, co se nikdy neomrzí

0

Rádi byste svou ratolest potěšili originálním dárkem a marně si lámete hlavu, co by to mělo být? Děsí vás blížící se jmeniny nebo narozeniny z důvodu, že stále nemáte prezent a jste v jeho pořízení naprosto bez nápadu? Budeme rádi vaší inspirací.

Plné skříně, boxy, police i podlahy nejrůznějších hraček, které leží většinu času bez povšimnutí a pozornost získají jen v okamžiku, kdy o ně někdo zakopne a nebo se o ně v horším případě rodiče málem přizabijí. Obvyklý výjev z většiny dětských pokojíčků. Kdo by to neznal? Bohužel se jedná o stav, který díky konzumu a nadbytku v praxi není možné výrazně změnit.

Jediným způsobem, jak zarušit hračce exkluzivní postavení a postavit ji na piedestal, je zvolit takový druh, co dítě oslní, překvapí a šokuje zároveň. Samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu. Vybrat hračku, která není tuctová a nikdy se neomrzí. Že taková neexistuje? Dokážeme vám, že se mýlíte.

 

Darujte veterána

Jedinečný dárek, na který dítě nikdy nezapomene, je elektrické autíčko v retro stylu. Značkové auto, které kdysi brázdilo silnice a nesmazatelně se zapsalo do historie automobilového průmyslu, dnes přichází jako ediční elektro kabriolet pro děti. Mercedes je přesnou zmenšeninou a kopií dávného sporťáku, který působil jako magnet, či chcete-li lidově zvaný „kočkolap“.

Elektro autíčko je poháněno dvěma elektrickými motory 45W/12V, díky kterým jsou uvedena do pohybu zadní kola. Samotné řízení je prováděno pomocí pedálu, jehož stlačením se autíčko samo rozjede a při uvolnění zase zabrzdí. Řadící páčkou pod volantem se řadí rychlosti – pomalá, střední a rychlá. Maximální rychlost je až 7 km/h. Autíčko lze ovládat i dálkově, tudíž má rodič celou jízdu dítěte absolutně pod kontrolou.

Autíčko plně zvládá nerovnosti na cestách a poradí si i s kluzkou vozovkou. Vůz vyhovuje všem předpisům dětské policie, na kterou si dokáže ve spolupráci s druhým elektro vozítkem spolu s kamarády živě hrát. Mercedes má ve výbavě zabudovány svítící přední světla, mlhovky, směrovky, osvětlené palubní přístroje a řadu zvukových efektů, jako zvuky motoru nebo rádio s USB vstupem.

Mimo dobití baterií potřebných pro práci motoru, auto nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Autíčko na jedno nabití vydrží 60-120 minut ostrého provozu. Doba nabíjení je 8-10 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno