full screen background image

Rozhodli jste se pro nákup zvlhčovače vzduchu

Suchá, přetopená místnost dovede notně zkomplikovat život obyvatelům nebo zaměstnancům – podle toho, zda se jedná o byt či pracovní prostor. Nákup zvlhčovače vzduchu je s ohledem na zhoršené klimatické podmínky nutností. Existuje však více typů výrobků, ze kterých si spotřebitelé mohou pro sebe vybrat ten nejpříhodnější. Kupříkladu ultrazvukové zvlhčovače vzduchu vytvářejí vodní kapky, jež jsou vymršťovány do místnosti. Tyto výrobky jsou populární díky malé spotřebě elektrické energie a rovněž díky velmi tichému provozu.

 

Parní zvlhčovač dovede vzduch i ohřát. Zároveň současně ničí choroboplodné bakterie

Líbil by se vám zvlhčovač vzduchu, který dovede vzduch i ohřát a k tomu ještě zničit bakterie? Pak si pořiďte parní typ. Tyto přístroje vytvářejí páru, již v chladicí komoře míchají se vzduchem a následně vypouštějí do místnosti. Tyto zvlhčovače dovedou úžasně posloužit v místnosti, kde například leží nemocná osoba s kašlem, případně jiným respiračním onemocněním. Vzduch je příjemně zvlhčován, a k tomu dochází k ničení choroboplodných bakterií.

 

Studené zvlhčovače stejně jako teplovzdušné pracují také na parní bázi

Pokud by se vám nezdál ultrazvukový zvlhčovač, ale líbí se vám parní zvlhčovače, máte na výběr mezi studeným a teplovzdušným zařízením. Výhody parního zvlhčovače, který ohřívá vzduch a ničí bakterie, jsme již zmiňovali. Komu nevyhovuje ohřívání vzduchu, neboť má v místnosti tepla dost, pak by mohl sáhnout po studeném zvlhčovači. Ať tak, či tak – s nadcházející topnou sezonou není třeba s nákupem zvlhčovače vzduchu otálet. Vrátí se nám vitalita, zmizí respirační onemocnění, bolesti hlavy i pálení očí a svědění pokožky. Nečekejte na zhoršení zdravotního stavu, předejděte problémům co nejdříve prevencí!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *