Sanitka pro každého

0

Převoz sanitkou můžete mít předepsaný od ošetřujícího lékaře, ale zrovna tak si jej můžete objednat sami. Ať už se potřebujete dopravit do i z nemocničních zařízení, potřebujete na vyšetření, na kontrolu, na rehabilitaci. Pokud máte problémy s mobilitou, nemusíte hned žádat vaše blízké. Sanitku si může objednat opravdu kdokoli.

 

Sanitní služba Praha

Sanitní služba Praha ProTrans pro vás zajistí veškeré tyto převozy v Praze a Středních Čechách. Jsou pro Vás přichystány moderní a kompletně vybavené sanitky, které splňují všechny bezpečnostní i hygienické předpisy. Zkušení zaměstnanci Vás dopraví do sanitky i přímo k lékaři nebo kam se právě chystáte. Pokud máte od svého lékaře příkaz k přepravě, je tato služba hrazena v rámci vašeho zdravotního pojištění.

 

Dopravní zdravotní služba

Dopravní zdravotní služba ProTrans je doplňkovou službou pražské agentury pro domácí zdravotní péči ProCare Medical. Vy tak můžete snadno využít jejich další služby jako je domácí zdravotní péče, domácí fyzioterapie, zapůjčení zdravotních pomůcek a mnoho dalších. Tato agentura má v týmu i specializované sestřičky, které zajišťují domácí umělou plicní ventilaci.

Nebojte se stonat doma. Nemusíte pokaždé někoho žádat a mít pocit, že někoho obtěžujete. Informujte se u svého lékaře, zda máte nárok na převoz sanitkou, případně další služby v rámci domácí zdravotní péče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno