Se Ziajou za voňavými zážitky

0

Když se řekne Ziaja, většině žen se okamžitě vybaví příjemná kosmetika s přírodními ingrediencemi, přívětivou cenou a především autentickou vůní. Jen otočíte víčkem nebo otevřete uzávěr a rázem jste uprostřed jasmínových keřů, v olivovém háji nebo pod kokosovými palmami. Kosmetika Ziaja zkrátka dokáže potěšit všechny smysly. A které výrobky nejvíce okouzlily nás?

Příjemná vůně ale není jediným benefitem této kosmetické značky. Tím hlavním je použití účinných přírodních ingrediencí a jen minimální zatížení chemickými látkami a konzervanty. Lehkost a výživa jednotlivých produktů tak není ničím omezena a zároveň při nákupu neutrpí ani vaše peněženka.

Základem tohoto unikátního spojení je kvalitní technologické zázemí, špičkové laboratoře, klinické testy a víceúrovňová kontrola kvality. I proto je kosmetika Ziaja vhodná také pro osoby s citlivou pokožkou, alergiky i miminka.

 

Půvab kozího mléka

Kozí mléko používaly ženy pro zvýraznění své krásy již ženy v dávných dobách. Postupem času však téměř upadlo v zapomnění, dokud jeho unikátní vlastnosti znovu neobjevili zakladatelé značky manželé Alexandra a Zenon Ziaja. Téměř zázračné účinky vám učarují na první dotek, sladce mléčná svěží vůně potěší vaše něžné já a jako třešničku na dortu dostanete velkou porci kvalitní hydratace a výživy. Řada Ziaja kozí mléko je velmi široká, stačí si tedy vybrat podle svého gusta, od denního a nočního krému přes vyživující krém na ruce a nehty až po péči o pleť.

Kouzlo kakaových tropů

Kakaové máslo a máslo karité – dvě ingredience pro efektivní zjemnění a hydrataci pokožky spojily své síly v kosmetické řadě Ziaja Cupuacu. Krystalické mýdlo, krystalický suchý olej pro pokožku a vlasy, samoopalovací tělové mléko a další produkty spojuje lahodná kakaová vůně, která vás mrknutí oka přenese do dětství nad hrnek horkého kakaa. Krásnější a zdravější vzhled navíc získáte bez čekání, až se po nanesení vstřebá. Cupuau pokožku jemně promastí, ale nezanechává mastný film ani nepříjemné stopy na oblečení. Můžete ho tak použít kdykoli během dne, doma i v práci. Omamná vůně navíc doslova nabíjí energií a zlepšuje náladu.

Svěžest kokosů

Jemná pokožka rtů trpí změnami počasí nejvíce, nesvědčí jí ani přechody z tepla do zimy nebo paprsky Slunce na horách. Nepříjemnému pocitu pnutí a praskání dokáže předcházet kokosový balzám na rty Ziaja. Hydratuje a navíc vytváří účinný ochranný film, který vydrží opravdu dlouho a nesetře se ani při pozvolném popíjení svařeného vína nebo horké čokolády. Jeho vůně je navíc příjemně svěží, jako vůně kokosů. Ani z dálky nepřipomíná umělou sladkou vůni kokosu, která často kosmetické přípravky provází. Pokud stejně jako my rádi přenášíte kosmetiku po kabelkách, hygienické balení v tyčince pro vás bude příjemným bonusem. Nemusíte se tak případné kontaminace bát, nebo vyhazovat balzám po každém prodělaném oparu či nachlazení. Můžete tak balzám mít při ruce kdekoli a kdykoli a své rty v zimním počasí chránit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno