full screen background image

Užijte si sex v koupelně v maximum s našimi tipy!

Koupelna je hned po ložnici nejoblíbenějším místem zamilovaných párů. Sex nejen v pornu se dá provozovat v mnoha polohách a vana plná voňavé pěny přímo svádí k nejrůznějším sexuálním fantaziím. Koupelnový sex si navíc můžete zpestřit celou řadou speciálních pomůcek.

 

Dilda a vibrátory

Vaginální i anální dilda jsou díky absenci jakékoliv elektroniky dokonale odolná proti vodě. Lze je tedy použít i ve vaně či ve sprše. Dilda určená speciálně do koupelny poznáte podle velké přísavky na spodní části. Díky tomu velmi dobře drží na dlaždičkách a můžete si je nastavit do jakékoliv polohy. Hledáte něco speciálního? Pak vás určitě nadchne speciální keramické dildo Pipedream Ceramix No. 5, které lze naplnit teplou i studenou vodou!

U vibrátorů je nutné rozlišovat mezi voděodolnými a vodotěsnými. Vibrátory voděodolné jsou určeny jen ke krátkému styku s vodou a nesmí se ponořovat pod hladinu. Hodí se tedy hlavně do sprchy – jako třeba tenhle mazlíček Romant OLINA.

 

Hračky do vany

Společné koupání můžete ještě vylepšit legračními a zároveň funkčními erotickými hračkami. Vibrující kachnička do vody snadno poslouží jako vtipný vibrátor na prakticky jakoukoli část těla (zobáček doporučuji zapřít o klitoris). S masážní vibrační houbičkou si zase můžete dopřát rozkoš z partnerského mazlení.

Koupání oživí i voňavá mýdla ve tvaru dámského či pánského přirození. A opravdu kvalitní pěny s aromaterapeutickou složkou dokáží v koupelně navodit tu správnou atmosféru.

 

Pomůcky pro bezpečný sex

Povrch většiny předmětů v koupelně je často nebezpečně vlhký. Proto určitě oceníte nejrůznější madla a stupátka, která se připevňují na vanu nebo zeď. Madlo na ruce vás ochrání před nechtěnými pády způsobenými uklouznutím ruky na dlaždičkách. Stupátko na nohu vám zase umožní zaujmout zajímavé polohy bez rizika pádu. Okraj vany je totiž málokdy vysoký přesně tak, jak zrovna potřebujete.

Ať už se rozhodnete užít si vzrušení v koupelně pěkně v soukromí neb ke svým hrátkám přizvete partnera, určitě nezapomeňte vsadit na široký výběr produktů v e-shopech, díky nimž se stanou vaše erotická koupelnová dobrodružství opravdu nezapomenutelnými!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *