Silná baterka je víceúčelovým doplňkem do bytu i na chatu

0

Občas je nutné si na něco opravdu dobře posvítit, to je téma, které je zcela bez debat. A když bude možné spolehnout se na kvalitní osvětlení, drobné problémy v domácnosti se vyřeší mnohem snáz. Do přírody, v domácnosti, ale i při víkendové rekreaci na chatě, když je kvalitní baterka v kapse, stačí k akci jen pár vteřin. Na trhu se nabízí pestrá paleta různých modelů, prim hraje i elegantní design. Jak se ale jistě všichni oslovení shodnou, hlavní je zde funkčnost. Další zdroj světla se hodí v mnoha různých případech. Ušetří čas, zbytečné nervy i případné dohady s dalšími členy rodiny.

Více režimů svitu je už připraveno

Chcete vysoký světelný tok po krátkou dobu? Nebo je naopak na prvním místě hlavně výdrž na jedno nabití a počty lumenů až druhé? Silná baterka je k dispozici a můžete si ji nastavit podle aktuální situace, nabízí se hned několik variant. Dosvit až do vzdálenosti 230 metrů mluví jistě za vše. Hliníkové tělo znamená nejen nízkou hmotnost, ale i pohodlný úchop po delší dobu. Svítilnu můžete nosit za opaskem, v batohu nebo kapse, hodí se i na různé cesty. A stejně tak dobře se uplatní snad v každé domácnosti, ať už žijete v garsonce nebo rodinném domku. Na výletech vám potom nebude vadit déšť ani mlha, velkou výhodou je i snadné dobíjení. Pokud to okolnosti vyžádají, pak lze nabíjet i pomocí powerbanky, tedy skutečně jednoduše a rychle, navíc bez nutnosti elektrické zásuvky.

Přes čtyři hodiny na nejvyšší výkon

Asi čtyři a půl hodiny provozu na nejvyšším stupni, ale i výrazně delší doba, když přepnete na nízký světelný režim. Záleží na situaci, to je samozřejmé! Bonusem jsou i kompaktní rozměry, díky nimž najde své místo prakticky v každém zavazadle. Více informací o tomto společníkovi na cesty hledejte na cel-tec.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno