Skleněné zábradlí je především o čisté eleganci a stylu

0

Majitelé rodinných domů se při realizaci výstavby schodiště musí mimo jiné zaměřit na bezpečnost jeho využívání. Prvek bezpečnosti přináší kvalitně zpracované schodišťové zábradlí, které poskytuje nejen oporu při chůzi, ale současně brání před případným pádem a zranění osob. V dávných dobách se při výstavbě zábradlí využívalo standardních materiálů, mezi kterými se nejčastěji objevovalo dřevo a nejrůznější slitiny kovů. Exteriér naopak nabízel cestu k využití přírodního kamene.

V aktuální době se tyto možnosti razantně rozšířily a kromě výše uvedených materiálů, se před námi objevuje momentálně nejvíce vyhledávaný stavební prvek, a tím je sklo. Skleněné zábradlí je mimořádně oblíbené nejen u samotných klientů, ale jeho výhod využívají i přední architekti při vytváření stavebních projektů. Sklo má nenahraditelné vlastnosti, působivý design a dokáže atmosféru libovolného prostoru pozvednout na reprezentativní vzhled.

Skleněné zábradlí a jeho největší výhody

Skleněné zábradlí má narozdíl od ostatních materiálů své unikátní výhody. V první řadě se dá skvěle kombinovat například s kovem nebo si nechat zhotovit elegantní bezrámové provedení.

Skleněné zábradlí je jako stvořené do menších prostor, jelikož díky své průsvitnosti přivádí do prostor více světla a navíc ho opticky zvětšuje. Díky moderním technologickým postupům a pečlivé výrobě jsou bezpečnostní obavy zcela zbytečné. Sklo sice budí dojem křehkosti, ovšem u tohoto mylného dojmu nakonec zůstane. Bezpečnostní skleněné zábradlí je odolné vůči zvýšenému mechanickému poškození. Pro tyto vlastnosti je proto vhodné i k zabezpečení balkonu a terasy ve vyšším patře.

Mimořádně kvalitní skleněné zábradlí od Equipe

V případě, že vás skleněné zábradlí zajímá a chcete znát všechny možnosti jeho uplatnění ve vašem domě, obraťte se na lídra českého trhu. Společnost Equipe zahájila svou činnost v letech 1998, čímž se automaticky řadí mezi nejzkušenější profesionály u nás. Populární výrobce za sebou nechává vždy spokojené klienty bez ohledu na náročnost stavební operace.

Tato firma není jen výrobcem, ale dokáže vám zábradlí i navrhnout a být k dispozici i při montáži. Kromě toho nabízí i pozáruční servis a rozšířenou péči pro všechny své zákazníky.

Pro více informací o nabízených službách, navštivte internetové stránky společnosti na webové adrese www.equipe.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno