Jak si koupit svůj první vibrátor?

0

Nikdy nezapomenete na své první. První rozchod, první milenec, první vibrátor. Jak ale koupit již zmíněnou hračku, když ani nemáte přehled, co je všechno na trhu? Rádi vám poradíme, jak si koupit svůj první vibrátor, abyste byla opravdu spokojena.

Tip č. 1. Nenechte se ovlivnit první zkušeností

Pokud jste se již dříve odhodlala nějakou sexuální hračku vyzkoušet a stále se cítíte tak trošku trapně, tak se hlavně tímto pocitem nenechte odradit. Do obchodu musíte jít se vztyčenou hlavou a sebejistě. Když se budete bát, vezmete plaše první vibrátor, který uvidíte, a zase hezky rychle utečete. A doma spláčete nad výdělkem. Zapomeňte na svou předchozí zkušenost a myslete na to, že začíná nová etapa vašeho sexuálního života. Nestyďte se a pamatujte na to, že sexuální hračky nejsou jen vibrátory. Co takhle vyzkoušet i masážní hlavice?

Tip č. 2. Kvalita je naprosto nezbytná

Zapomeňte na experimentování s různými brutálními vibrátory s nejdivnějšími pásky, řetězy a dalšími hardcorovými přídavky. Svůj první vibrátor si pořiďte ze silikonu. Plast a sklo raději nechejte ostatním. Nesmíte ale hlavně zapomenout na nákup přípravku na čištění, a vždy před a po použití svého vibrujícího miláčka řádně vydezinfikujte. Zkuste překvapit třeba i svého partnera a pořiďte vám párový vibrátor.

Tip č. 3. Na vibracích opravdu záleží

Pokud vám již nějaký vibrátor na klitoris padl do oka, zajímejte se také o to, kolik stupňů vibrací vlastně má. Jestli bude mít jen jednu základní rychlost, pravděpodobně vás velice rychle omrzí a na sexuální hračky zanevřete. Střídání rychlostí je přeci vzrušující a jen vy víte, jak vibrace regulovat, abyste byla dokonale uspokojena. Skvělou variantou jsou také vibrační vajíčka.

Pokud se na návštěvu sexshopu pořád necítíte, buďte v klidu a nakupte online. Pozorně si ale přečtěte, z čeho bude vaše nová hračka vyrobena, a zvažte veškeré parametry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno