Střih kalhotek, co zaručí smyslnost

0

Kalhotky, ať chceme nebo ne, jsou pohodlným i estetickým kouskem oděvu. Chrání naše oblečení, jsou příjemné na nošení a zároveň mohou vypadat naprosto luxusně. I když si myslíme, že nejsou vidět, tak přiléhavé či průsvitné oblečení mnohým napoví, jaké spodní prádlo nosíme. Pojďme se podívat, proč je vlastně nosíme a které z nich nám nejvíce sluší.

 

Kalhotky, kalhotky

Zda chcete vypadat svůdně i atraktivně zároveň, vyberte si kalhotky, které budou nejenom pěkné, ale také vám dopřejí nesčetné množství komfortu a pohodlí. Jaké tvary pro vás tedy budou ty pravé?

 

Klasické

Klasické kalhotky jsou nejčastěji kupovaným typem. Nabízí dostatečné zahalení a velice pohodlně se nosí. Můžete si je pořídit i s krajkou. Například firma andrie nabízí kalhotky, které můžete mít jak s nižším pasem, které jsou ideální do bokových kalhot, tak s vyšším pasem, které vám zajistí maximální komfort. Vybírat můžete z mnoha druhů.

Vysoký střih

Klasické kalhotky s vysokým střihem, inspirované 30. léty minulého století, jsou luxusním a elegantním prádlem, které by nemělo chybět v šatníku žádné ženy. Nejen, že jsou velmi pohodlné, ale také vám pomohou vytvarovat postavu a skrýt větší bříško.

 

Bokové

Pokud hledáte spodní prádlo, které bude pohodlné, přesně vám padne a navíc nebude vidět v kalhotách či sukni s nižším sedem, tak jsou pro vás bokové kalhotky tím pravým střihem.

 

Brazilky

Jestliže hledáte spodní prádlo, které poodhaluje více než klasický střih kalhotek, ale zároveň toužíte po pohodlí, které tanga nemohou nabídnout, vsaďte na kombinaci komfortu a atraktivity. Vyzkoušejte brazilské kalhotky. Odkrývají právě tolik, aby vaše pozadí bylo přitažlivé, ale zároveň jste se cítila skvěle. Ideálně se hodí pod úzké a obepnuté oblečení.

 

Bezešvé

To největší možné pohodlí a bezchybný vzhled vám zajistí bezešvé spodní prádlo. Speciální střih kalhotek nemá žádné švy, a tudíž jsou naprosto neviditelné pod jakýmkoliv oblečením. Dejte sbohem nevzhledným rýhám pod těsnými kalhotami nebo přiléhavou sukní. Bezešvé dámské spodní prádlo si oblíbíte i v případě, že vás švy u jiných typů prádla škrábou či obtěžují.

Jaký střih preferujete vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno