full screen background image

Sychravé počasí přeje hororům. A i hororovým hrám. Vyzkoušejte Amnesii

Ale musím předem varovat, pokud opravdu nemáte nervy z ocele, nehrajte to. Alespoň ne večer při zhasnutém světle, protože tahle hra opravdu ví, co to znamená horor, nějaké laciné házení nádobí a strašení pomocí odrazů v zrcadle se konat nebude. Toto bude mnohem, mnohem horší.

A co na tom bude nejhorší? Nebudete sledovat postavu, která se řítí do propasti. Ta osoba budete vy. A jaký je příběh? Probudíte se s rozsáhlou amnézií v interiéru temného hradu, v němž se na vás sápe jeho krvavá minulost a značně podivná současnost, to je premisa hodná těch nejděsivějších nočních můr.

Skoro pořád se budete pohybovat ve tmě, což je už samo o sobě děsivé. Celá hra je na podstatě strachu hlavně postavená – Hlavní hrdina Daniel, tedy vy, je strašpytel a ve tmavých zákoutích hradu, ve kterém se to jen hemží vrzáním a skřípáním bůhvíčeho možného, se necítí vůbec dobře. Spíš fakt hrozně. Nedostatek světla a moc strachu vás snadno dokáže dostat do kolen, proto musíte neustále hledat svíčky a lampy, jinak daleko váš hrdina nedojde.

A neměla bych mu to za zlé, mně by se na jeho místě chtělo umřít, i kdybych měla baterku, která se nikdy nevypne a brokovnici k tomu. Někdy je však světlo lepší vypnout, protože na vás po hradě všude číhají opravdu děsivé oživlé mrtvoly, které trošku připomínají tu obludu z Faunova labyrintu. Zkrátka je lepší se jim vyhnout. Někdy budete mít až takový strach, že byste radši dělali cokoli lepšího, třeba dokonce čistili koberec, než se vrátili ke hře. Ale to nedělejte, jednak přijdete o zážitek, a jednak koberec bez speciálních prostředků stejně pořádně nevyčistíte. To přenechejte radši úklidové firmě, třeba A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček a koberců Brno.

 

Na generální čištění podlah s kvalitním strojním kotoučovým čištěním

Pracuji v trafice, kde se starám nejenom o prodej, ale i o úklid. Vždycky jsem v tomto byla pečlivá, ale i při mém snažení postupem času začala být podlaha zašlá a špinavá. Koneckonců taky sem denně chodilo hrozně moc lidí a nemůžu říct, že by se nějak starali o to, že by si třeba otřeli boty o rohožku. Dokonce to spoustu lidí nenapadne ani tehdy, když prší.

45058560 - close-up of vacuum cleaner over cleaned floor

 

Nakonec majitel řekl, že si na to najmeme úklidovou firmu, ať nějakou seženu a zajistím to. Tak jsem si sedla k počítači a hledala někoho, kdo to udělá opravdu kvalitně, abych pak majitel neměl řeči, že jsem měla vybrat někoho jiného. Nakonec všechno odkazovalo k úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění, impregnace podlah Brno.  Zavolala jsem jim a vysvětlila jim, co požadujeme. Neměli ani problém s tím, že by přišli až po zavírací době. Bála jsem se, že to pro ně bude problém, protože šéf trval na tom, že se kvůli tomu nesmí předčasně zavírat, takže jsem byla ráda, že mi vyhověli.

Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Použili na to speciální stroj, který jsem předtím nikdy neviděla. Po vyčištění a umytí chemie z povrchu podlahy, zůstala podlaha krásně čistá a lesklá. Navíc ty chemikálie krásně provoněli celý obchod. Vypadalo to fakt skvěle, podlaha vypadala prakticky jako nová. Není nic, co bych jim mohla vytknout, i majitel nevěřil vlastním očím a ještě mě pochválil, že jsem vybrala opravdu skvělou firmu. Takže pokud někoho hledáte na čištění podlah, doporučuji vám určitě tuto úklidovou společnost, protože věřím, že budete spokojeni.

 

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *