Zábavní parky nejsou jen pro děti

0
47630577 - young woman with yellow cleaning gloves holding a spray bottle and sitting in front of a gray sofa at home shot with tilt and shift lens

V Brně je mnoho zábavních parků, které lidé většinou vnímají jako určené jen pro děti nebo minimálně pro rodiny. Do většiny center však mohou vyrazit i dospělí. A spoustu atrakcí si právě pořádně užijí jen dospělí. Je škoda se v deštivém nedělním odpoledni nudit u televize, když Brno nabízí množství zábavy, která vás dokáže nejméně do pondělí omladit. A to hned klidně i o několik let.

U několika to bude stát i větší odvahu jít a to bez nadsázky. Je proto lepší jít ve větší partě a vzájemně se hecovat, aby se člověk bál míň a mohl si aspoň říct, že vaši společníci to budou muset absolvovat taky. Jsou i samozřejmě méně náročné atrakce, stačí si vybrat. Můžete jít například na trampolíny do Jumparku nebo si zajít do Bruno family parku, do Bonga nebo navštívit lanové centrum Jungle park nebo do Kostkolandu. Alternativ je hned několik a každý si určitě mezi nimi najde tu svou.

Je fakt vyzkoušet něco nového a nelibovat si pořád jen v jízdě na kole, v tom horším případě jen v gaučingu. A v partě kamarádů toto může být opravdová legrace, která vás finančně určitě nezrujnuje. Je fajn někdy vyzkoušet něco jiného, na co není člověk zvyklý. Měli jste na neděli třeba naplánováno, že budete čistit koberec? Tak to se běžte raději zabavit do zábavního parku a tuto méně příjemnou práci raději přenechejte profesionálům. Například zaměstnancům z A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Brno, kteří jsou na čištění koberců opravdoví mistři. Díky jejich speciálnímu vybavení a dlouholetým zkušenostem vám dokážou vyčistit i takový koberec, o kterém si myslí, že už dávno patří na smetiště.

 

Výškové práce Brno, čištění fasád, odstranění plísně a graffiti

Život ve městě miluju, ale jestli na něm něco nesnáším, tak to jsou graffiti. Navíc Brno je tak hrozně hezký město, takže když vidím, jak jsou ty budovy v centru města pomalovaný, vždycky si říkám, proč to ti idiotští sprejeři mají za potřebí. A ještě víc jsem si tuhle otázku pokládala, když se ten nápis objevil i na venkovní zdi naší kavárny kde pracuju, kde mám brigádu. Fakt mě to naštvalo.

54316188 - washer glasses

Šéfka mě poprosila, jestli bych nenašla nějakou firmu, která by nám to přijela odstranit. Navrhovala jsem, jestli to nebude stačit jen přemalovat, ale říkala mi, že by to určitě prosvítalo. Tak jsem si sedla k počítači a hledala. A nakonec jsem objevila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Brno, čištění fasád, která nabízí nejen odstranění graffiti trvale, ale i antigraffitový nátěr proti graffiti, a proto mne zaujala, že měla nejlepší reference.

Zkontaktovala jsem je a domluvila se s nimi na termínu provedení práce. Přijeli, pustili se do práce a graffiti odstranili prakticky celé. Světlounký stín poté přetřeli barvou a zeď potom byla jako nová. Potom na zeď nanesli i již zmíněnou antigraffitovou ochranu a tak jsme měli jistotu, že jsme se o to postarali, jak jen jsme mohly. Aspoň teda doufám. Proto moc všem tuto firmu doporučuju, protože za poměrně slušné peníze odvádí velmi kvalitní práci. Její zaměstnanci jsou navíc skuteční profesionálové, a já i šéfka jsme s nimi byli moc a moc spokojené, tudíž vám můžu garantovat, že s nimi budete taky určitě spokojení. Nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, což je určitě taky výhodou, člověk potom ví, na koho se obrátit.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno