Termoizolační sklenice: ty pravá na váš stůl

0

Hledáte opravdu stylovou soupravu skleniček, která by oživila váš stůl a propůjčila vaší kuchyni punc výjimečnosti? Pak vsaďte na tepelně izolační sklenice doladěné do nejmenšího detailu. Jejich tvar zaujme na první pohled. Jsou vyrobeny ze žáruvzdorného borosilikátového skla s dvojitou stěnou, které se postará o dokonalou tepelnou izolaci, ale i neobvyklý vzhled vašich nápojů.

Vysoká odolnost vůči změnám teplot

Předností borosilikátového skla ve srovnání s tím klasickým je zejména jeho vysoká odolnost vůči vysokým i nízkým teplotám, nepříznivým vlivům různých chemických prostředků, ale i mechanickému poškození. Díky tomu je tento typ sklenic skvělým doplňkem pro každodenní stolování ať do něj nalijete teplý nebo studený nápoj, nemusíte se obávat, že byste se popálili nebo se vnější stěny orosily. Vnější stěna sklenice bude vždy příjemná na dotyk. Materiál, z něhož se termoizolační sklenice vyrábí, je navíc výborně průhledný. Toho se využívá pro tvarování vnitřní části sklenice, která pak dodá výjimečnou podobu i nápojům uvnitř. Díky opravdu neobvykle mechanické odolnosti se nemusíte obávat mýt termosklenice v myčce nádobí, ani do nich připravit nápoj dětem.

Ruční výroba a vakuum uvnitř

Tento druh sklenic byste na první pohled nerozeznali od těch klasických. Přesto mají dvojitou stěnu, v níž je uzavřeno vakuum. Skleničky tak fungují na podobném principu jako izolační dvojskla v oknech. Tato technologie byla nazvána například anglickou značkou Filter Logic jako ThermoShield, což evokuje její vlastnosti. Vnější stěna sklenice tvoří jakýsi tepelný štít, který nedovolí proniknout teplotám zevnitř. Proto se při uchopení termoizolační sklenice naplněné čerstvě připravenou kávou nepopálíte, a v létě se nemusíte obávat, že by vám sklenice s limonádou vypadla z ruky kvůli orosení.

Skvělý nápad na praktický dárek

Hledáte-li originální nápad na opravdu praktický dárek pro své blízké, jsou dokonalým řešením skleničky Filter Logic, které vykouzlí jedinečnou podobu každého nápoje, především pak horkého espressa nebo latte. Vychutnáte si v nich ale také míchané koktejly, letní osvěžující limonády anebo úplně obyčejný džus. Termoizolační sklenice by rozhodně vaší pozornosti ujít neměly. Za těch pár korun jejich vyzkoušení určitě stojí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno