full screen background image

Tip pro domácnost: vánoční krabice přijdou vhod!

Vánoce se blíží mílovými kroky a spolu s nimi také nezbytné přípravy, nákupy, pečení, balení a úklid. Správná organizace je základem úspěchu, a právě s ní vám pomohou nejrůznější krabice a obalové materiály.

 

Krabice od kuřat, či od banánů?

Kam jinam uložit napečené cukroví, než do kartonových krabic? Kdo doma nemá zásoby z loňska, pravděpodobně touto dobou začíná shánět po známých, případně loudit použité krabice v místním supermarketu. Dávat voňavé cukroví do staré krabice od masných výrobků, která už si navíc odsloužila své, však zdaleka není ideální. Ušetřit pár korun se sice hodí, obalové materiály ale nepatří k sortimentu, který by vám udělal díru do kapsy. Pořiďte si raději pevné a nové, v domácnosti se vám budou hodit nejen o Vánocích.

 

Posílejte dárky bezpečně

Máte-li rodinu, případně přátele na druhém konci republiky, pravděpodobně budete řešit také zasílání dárků poštou. V tomto případě je opatrnost rozhodně na místě, při přepravě se nezřídka zachází s balíky dost hrubě. Pevná krabice z pětivrstvé lepenky, zabezpečená pořádnou izolepou, která lepí i v zimě, v takovém testu obstojí. Krom toho se dnes vyrábí speciální obalové materiály na různý sortiment. Věděli jste například, že existují krabice určené výhradně pro knihy? Říká se jim “letadlo”, při přepravě skvěle chrání svůj specifický obsah a tiskoviny do nich lze uložit jednoduchým a flexibilním způsobem.

 

Velký úklid

Vánoční období je správná doba k tomu, abyste si udělali doma pořádek. Ve specializovaném obchodě, jako je centrum-krabice.cz, naleznete kartonové úložné krabice všech tvarů i velikostí, do nichž můžete roztřídit nenošené oblečení a nepoužívané předměty. Pokud se rozhodnete probrat i dokumenty, přijdou vhod archivační krabice a boxy, z nichž některé jsou vyrobeny přímo na velikost několika šanonů. Teď před Vánocemi narazíte v e-shopu na celou řadu akcí a slev, jestliže se tedy chystáte konečně nastolit pořádek, je ten pravý čas.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *