full screen background image

Trávíte hodiny před zrcadlem? Ulevte svým nohám, pořiďte si toaletku

Vždycky jste toužili mít ložnici jako na zámku? Potrpíte si na šminky a bižuterii všeho druhu, ale nemáte ji kam uložit? Je vaše partnerka parádnice a tráví spoustu času před zrcadlem? Zkuste popřemýšlet, zda není čas pořídit toaletní stolek. Tento kus nábytku je totiž nejen praktický, ale navíc vypadá skvěle! Vaší ložnici dodá punc vznešenosti.

 

Moderní i vintage provedení

Pokud preferujete moderní styl bydlení, měli byste pořídit i moderní toaletní stolek. Provedení takového kousku je jednoduché, většinou s hladkým povrchem a bez zbytečných doplňků. Často se u něj vyskytují minimalistické prvky. Oproti tomu rustikální nebo vintage nábytek vyniká okrasnými vzory, mezi které patří například vyřezávané nohy stolků. Pakliže chcete docílit romantické atmosféry, pořiďte si toaletní stolek se zrcadlem, v němž je zabudované osvětlení.

 

Na dekoru záleží

Aby nábytek v ložnici nebyl ve stylu „každý pes, jiná ves“, měli byste pečlivě zvážit i výběr dekoru. Ne vždy se podaří sehnat vybavení ve stejném dekoru, jako je zbytek ložnice. V takovém případě se pokuste zvolit toaletku, která bude vzorově nejpodobnější ostatnímu nábytku. Například toaletní stolek dub sonoma je velmi elegantní. Tento dekor se v dnešní době těší velké oblibě a není se čemu divit. Jedná se o stylový vzor ve světle hnědém odstínu, který se hodí do moderní ložnice.

 

Praktické využití

Jednou z hlavních předností toaletních stolků je jejich praktičnost. Zásuvky a skřínky umožňují uložení drobných předmětů, jako je bižuterie, kosmetika či módní doplňky. Navíc toto vybavení disponuje designovým taburetem, díky kterému už se nebudete muset trápit ve stoje před zrcadlem s líčením. Toaletky nepatří jen do filmových maskéren, dnes už je najdeme v každé druhé domácnosti. Tak proč ne i v té vaší?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *