Tipy na ideální dárek pro malého sportovce

0

Blíží se narozeniny vašeho malého sportovce? Plánujete mu uspořádat velkou narozeninovou oslavu, na kterou pozvete všechny jeho přátele i spoluhráče z týmu? Narozeninová oslava sice potěší, ale nepotěší tak moc jako dárek. Nabízí se však otázka, jakým dárkem udělat malému sportovci radosti? Je třeba ho dárkem ve sportu podpořit, s výběrem proto buďte opatrní. Abyste však nesáhli vedle, poradíme vám. Několik tipů máme v rukávu.

 

Věšák na medaile je skvělý dárek

Podpořte malého sportovce ve sportu, motivujte to tak, že mu pořídíte věšák na medaile. Malý sportovec bude chtít věšák co nejrychleji zaplnit, a tak se bude snažit vyhrát každý zápas nebo soutěž, které se zúčastní. Navíc věšák na medaile je hezký doplněk do každého pokoje, zejména dřevěný věšák na medaile zaujme a vyšperkuje dětský pokoj.

 

Lístky na sportovní utkání

Hraje vaše ratolest hokej nebo fotbal? Nebo se spíše snaží stát profesionálem v tenisu nebo v basketbalu? Ať tak či onak, v každém případě mu darujte k narozeninám lístky na sportovní utkání nebo zápas. Bude to rozhodně jeden z nejlepších dárků, které dostane. Není nic lepšího, než vidět oblíbenou hvězdu při utkání nebo zápase. Navíc se malý sportovec do daného sportu ještě více zamiluje a třeba se mu tím pádem zlepší výkon na trénincích.

 

Nové vybavení

Chybí malému sportovci chrániče holení nebo jeho podvlékačky už nejsou v tak dobrém stavu? K narozeninám mu darujte právě nové vybavení, za které je každý sportovec rád. Ideální bude, když bude oblečení nebo sportovní vybavení pocházet z dílny známé značky. Takové věci jsou daleko cennější než neznačkové kousky, kterými se dítě nemůže pochlubit mezi přáteli či spoluhráči v týmu.

 

Narozeninový dort

Hezkým a zároveň chutným dárkem je narozeninový dort, který třeba necháte upéct ve tvaru sportovního hřiště nebo s postavičkami oblíbených sportovců. Dnes lze upéct velice krásné dorty, u nichž se fantazii meze nekladou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno