Dopřejte si kvalitní spánek

0

S přibývajícím věkem každý z nás pochopí, že kvalitní spánek je základ pohodového dne. Když se dobře nevyspíme, druhý den nás bolí záda a klouby, jsme unavení a bez energie. Za špatný spánek může moci i špatná matrace.

Vyspat se u kamaráda na gauči nebo na zemi nás bavilo ve dvaceti, navíc jsme se ráno zvedli a jako nic zvládli i celodenní povinnosti. Čím jsme starší, tím více si uvědomujeme nutnost dobrého spánku v pohodlné posteli. A také to, že když nemáme dobrou matraci, rozhodně se kvalitního spánku nedočkáme. Občas špatně spí každý, komu se nikdy nestalo, že se dlouho do noci převaloval a místo spánku jen zoufalé sledoval na ručičkách budíku, jak se blíží čas vstávání? Probděná noc se odrazí i na pracovních výkonech a celkovém komfortu druhého dne. Základem pro kvalitní spánek a odpočinek je matrace, která poskytne oporu pro bolavé svaly i páteř a nechá tělo přes noc odpočinout a regenerovat. Pokud se ráno budíte nevyspalí, bolaví a rozlámaní, je čas tu starou vyměnit a pořídit si novou. Nemusíte se bát vysokých částek, kvalitní oporu vám poskytnou i levné matrace, není nutné utratit dvě výplaty.

Většinou už pár týdnů víme, že na vině našich bolavých zad, častých migrén a špatného spánku je matrace, ale investovat mnoho tisíc do nové si třeba nemůžeme zrovna dovolit. Dál tak trpíme každou noc, převalujeme se nebo chodíme na gauč a ničíme si vlastní zdraví. Zkuste tak hlídat na matrace AKCE, při kterých pohodlnou ortopedickou matraci seženete už kolem tří tisíc korun. Vyplatí se mít přehled a pokud nechcete zbytečně utrácet, počkat si na levnější a akční ceny. Zdravotní matrace označované jako ortopedické jsou používané i v nemocnicích a léčebných ústavech.

Odměnou k nové matraci vám kromě kvalitního spánku budou i záda bez bolesti a dobrá nálada po celý další den bez známky únavy a nevyspání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno