full screen background image

Tipy na nové rodinné domy v Praze!

Uvažujte si splnit svůj dlouholetý sen? Rozhodli jste se pro svoji rodinu koupit dům? Nechcete dělat kompromisy s lokalitou? Máte již dost dojíždění za prací? Zvažte aktuální nabídku společnosti FINEP a popřemýšlejte o možnosti, získat rodinný dům v atraktivní pražské lokalitě.

 

Rodinné domy v Praze 5 jsou připraveny k prodeji

Na trhu s nemovitostmi se nyní objevila nová velmi zajímavá nabídka. Ano, dlouho očekávaný prodej domů v Praze byl zahájen. Společnost FINEP připravila ke koupi nové rodinné domy v Praze ve velmi atraktivní lokalitě Prahy 5 ve Stodůlkách. Rezidenční projekt Britská čtvrt startuje svoji 3. etapu.

Najdete zde 20 řadových rodinných domů a dvojdomů s dispozicemi 4+kk a 5+kk s užitnou plochou 147 až 166 m2. Na první pohled oceníte chytrá dispoziční řešení domů, která jsou ideálním prostředím pro rodiny s dětmi. Rodinné domy v Praze 5 nabízejí velké přízemí, kde se odehrává společný rodinný život, v patře místnosti, jež nabízejí soukromí pro každého člena rodiny. Každý dům má vlastní zahradu, garáž a také další parkovací stání před domem. Rezidenční lokalita Britská čtvrť, jež má i svoji stanici metra, je umístěna v zeleni a nabízí nejen řadu relaxačních ploch, ale také množství obchodů a služeb.

 

Finep staví rodinné domy v atraktivních lokalitách

Rezidenční projekt v Britské čtvrti však není jedinou nabídkou společnosti FINEP na poli rodinných domů. FINEP podporuje prodej domů v Praze i nabídkou rodinných domů na Praze 10 ve Štěrboholech. Zde můžete nyní získat některý z nových rodinných domů, jež jsou citlivě umístěny mezi starší zástavbu již zmíněných Štěrbohol a Dolních Měcholup.

Štěrboholské rodinné domy navazují na oblíbený rezidenční projekt společnosti FINEP Malý háj. I zde je dostatek zeleně a příležitostí pro relaxaci. Bydlení v rodinných domech na Praze 10 ocení zvláště sportovně založení lidé či milovníci aktivního odpočinku. Nový sportovní areál s víceúčelovou sportovní halou je skutečně na dohled. Součástí areálu je také hřiště s umělou trávou a dva tenisové antukové. Na své si přijdou i cyklisté a fandové golfu.

Nepromarněte jedinečnou příležitost a obraťte se společnost FINEP ještě dnes. FINEP pro vás připravil nabídku rodinných domů v exkluzivních lokalitách v Praze.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *