Trendy pro letošní vánoční ozdoby

0

Letošní Vánoce opět přináší zajímavé trendy, které odkazují k přírodě a jednoduchosti, ve které je obrovská síla. V barvách sází na temně modré vánoční ozdoby v kombinaci s luxusní bílou, zlatou, hnědou i černou. Tak třeba černobílá minimalistická kombinace má obrovsky nadčasové kouzlo. Designéři a návrháři vánočních ozdob společnosti GLASSOR letos vytvořili 3 zcela nové designové vánoční kolekce, které odráží aktuální trendy pro rok 2017. 

 

Tradiční Vánoce s procházkou noční oblohou

Právě o Vánocích se můžete více přiblížit přírodě. Přírodní motivy se staly ústředním tématem kolekce Zázrak přírody. Designéři do ní zařadili dekorace v zemitých zlatohnědých odstínech, které vysoce elegantně propojili s moderní a nadčasovou petrolejovou modrou barvou. Díky této barevné kombinaci si o letošních Vánocích budete připadat doslova jako mezi nebem a zemí.

Na přírodní kolekci navazuje pro změnu kolekce lehce vzdušná a tajemná s názvem Napříč hvězdnou oblohou. Luxusní tmavě modré tóny doplněné krémovou barvou slonové kosti, s třpytivými zlatými a hvězdnými detaily vám připomenou noční nebesa. V kolekci jsou velmi a elegantně dekorované průhledné ozdoby.

 

Minimalistické Vánoce

Vánoční kolekce skleněných, ručně foukaných a zdobených ozdob – Dotek elegance nadchne milovníky minimalistického a vysoce elegantního stylu. Tento set je inspirovaný čistým severským stylem. Vyznačuje se jednoduchostí a nekřiklavou barevností.

V této nové kolekci byly z barevné palety využity jen 3 základní barvy. Bílé ozdoby jsou zdobeny zlatými a černými proužky či puntíky. Některé bílé baňky jsou dokonce zdobeny motivem kresby v černé barvě. Není to nijak ponuré, ale ozdoby působí luxusně, elegantně a svátečně. Pokud upřednostňujete umírněnou eleganci v nadčasovém stylu, letošní vánoční kolekce od Glassoru jsou zde právě pro vás.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno