(Půl)noční elegance aneb do čeho se obléknete, když jdete spát?

0

Pohodlné a krásné – přesně takové vlastnosti by mělo mít vaše pyžamo či noční košilka. Ano, uznáváme, že pohodlí lze zajistit i vytahaným tričkem od partnera, ale není trochu škoda přitom rezignovat na svou ženskost?

Ne, rozhodně nejde o zbytečnou investici. Jen si spočítejte, kolik peněz za pouhý čtvtrok „vrazíte“ do nejrůznějších sukní, halenek, šátků a dalších „nezbytností“ do vaší módní skříně. A noční prádlo že by mělo zůstávat stranou?

 

Slušivě a hravě

Ale proč, když dnes už rozhodně nejde o dlouhé bavlně noční košile po babičce, které měly jediného konkurenta v podobě levných saténových hadříků z vietnamské tržnice?

Moderní noční prádlo svůj původ neprozrazuje. Vypadá prostě jako pohodlný volnočasový komplet, takže se vůbec nemusíte bát vystavit ho při sušení na balkoně lačným očím sousedů. Půvabné košilkové šaty pak stačí jednoduše sundat ze šňůry, přehodit si přes rameno bambusový ručník a z koupelny vyjít jako znovuzrozená, krásná a sebevědomá žena. A navíc s tou správnou náladou! Vždyť růžová košilka dodá vašim snům romantiku, bílá nevinnost, zelená potřebný klid a červená vášeň (což jistě ocení i váš partner).

Z ložnice až na módní mola

Ale role nočního prádla nemusí končit jen v peřinách. Pamatujete si ještě na módní kolekci Louis Vuitton 2013 pro podzim a zimu? Ano, to je ta, v níž se modelky pohybovaly po přehlídkových molech v šatech, které ze všeho nevíc připomínaly spíše obyčejné (byť slušivé) noční prádlo. A tím odstartovala doslova „pyžamová mánie,“ jejíž dozvuky můžeme pozorovat dodnes.

Nechceme vás nabádat, abyste si svou oblíbenou noční košilku vzala do práce (i když s riflovým sáčkem a džegínami by to nemuselo být špatné), ale jako oděv na báječnou house párty nebo setkání s přáteli v přítmí vašeho obýváku vám ji doporučíme zcela určitě. Můžete okouzlit zajímavými tisky i pastelovými barvami a potutelně se usmívat při otázce, odkud tuhle skvělou módu máte. Za ten pocit to rozhodně stojí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno