Typy žen a šperky pro ně

1

Při výběru šperku je důležité zohlednit také to, komu jej chcete darovat. Existují určité typy žen, které ocení výrazné šperky, jiné mají raději šperky decentní. Inspirujte se v našem článku a vyberte ten pravý šperk, který elegantně podtrhne přirozenou krásu obdarované.

 

1) Elegantní žena

Pokud vybíráte dárek pro elegantní ženu, tak můžete vybrat prsten, náramek, ale i náušnice nebo řetízek. Podívejte se, jaké šperky dotyčná nosí, a snažte se trefit do jejího vkusu. Chcete-li obdarovat milovnici luxusu, vyberte například prsten z bílého zlata nebo platiny.

U elegantní ženy většinou neuvidíte velké šperky, které by byly příliš zdobné. Mnohdy tento typ ženy nosí jen jeden určitý šperk a ten vhodně doplňuje dalšími doplňky a elegantním kostýmkem nebo minimalistickým outfitem.

 

2) Sportovní typ

U ženy, která vyznává aktivní styl života, může být někdy těžké vybrat ten správný šperk. Možná si myslíte, že při sportu nemůže mít šperky na sobě a tak by je nenosila vůbec. Ale i ženy, které rády sportují, jdou občas do divadla, na ples a mají rády kulturu. Proto vyberte například šperk s perlami nebo náušnice, které je možné mít při určitých typech sportu.

 

3) Pohodářka

Hledáte-li dárek pro ženu pohodářku, která má ráda ležérní styl oblékání a nejraději nosí to, co je pohodlné, tak nesáhnete vedle, když vyberte jednoduchý a méně zdobený šperk. Skvěle se hodí například náramek z bílého zlata. Výhodou takového šperku je možnost kombinovat jej téměř s každým kouskem oblečení.

 

4) Romantická duše

Milovnice romantiky potěší například šperky s drahými kameny. Podívejte se, jak se taková žena obléká, zda nosí sukně, šaty v romantickém stylu, poseté kvítky nebo zda chodí v pastelových barvách. Podle toho vybírejte i kámen, který bude dominantou šperku.

 

5) Milovnice gotiky

Mezi typy žen patří i milovnice gotiky. Taková žena se obléká hlavně do černé barvy, miluje krajku, má ráda i kožené doplňky, případně celé outfity. Nebojí se mít síťované punčochy, potrhané oblečení nebo tričko s průstřihy. Vyberte výrazný šperk, který podtrhne osobnost a inspirujte se například platinovými šperky.

 

6) Femme fattale

Femme fattale je rafinovaná žena, která má charisma i sex-appeal. Pokud ji chcete překvapit luxusním šperkem, sáhněte po špercích s českými granáty. Rudá barva podtrhne oblíbenou rudou rtěnku a výsledek bude dokonalý.

1 komentář

  1. Moje zkušenost je taková, že většina žen nosí náušnice, i ty, které třeba nenosí prsteny ani řetízky. Takže jimi většinou není co zkazit. Navíc je tolik různých motivů a tvarů, takže i sportovně založená žena může nosit pecky, s motivem, který k ní nějak sedí. Petr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno