Úchvatné kytice na jeden KLIK

0

Ženy a květiny, nerozlučitelná dvojka. Ušlechtilý dárek v podobě vázané kytice žádnou ženu neurazí, ba právě naopak. Patrně na světě neexistuje taková, které by kytky neudělaly radost. Záliba v botanice něžné pohlaví provází odnepaměti, proto není divu, že se kytice květů dávají jen tak pro radost, k svátku, narozeninám, ale i jako odpustky a cílené lichotky.

Vázaná kytice se zkrátka a dobře uplatní v každé situaci. Toho jsou si vědomi floristé, kteří se snaží kytici pozvednout na piedestal módních trendů, což se jim ve větší i menší míře daří. O krok dál už je květinářství Frutiko, se sídlem v Praze a Brně, které dodává pestré vazby z květů a sladkostí do více než padesátky partnerských obchodů v Česku. Vybrané kytice lze ale i objednat pomocí internetu a očekávat doručení kurýrem sedm dní v týdnu.

 

Květinové KNOW HOW

Moderní on-line květinářství s rozvozem po celé ČR nemá v Česku obdoby. Dokáže vytvořit takové variace, ze kterých přechází zrak a leckdy ukápne i slza štěstí. Velmi vkusné kombinace, zaručeně čerstvé suroviny a hlavně kreativní, neokoukané nápady floristek aranžérek, to je know how, co dělá Frutiko Frutikem.

Černé srdce červených růží s doručením kurýrem se stane milostným vyznáním, které dokáže říct více, než tisíce slov. Můžete tak příjemně překvapit manželku, milenku, ale třebas i jen obyčejnou kamarádku. Kombinace růží a sladkosti jde ještě  level výš. Bílé srdce rudé růže + Ferrero zasáhnou všechny smysly, kterými žena vnímá a neodolá tak žádné nabídce. Ať už je to prosba o odpuštění nebo nabídka k sňatku.

 

Květiny řeknou víc, než slova

Frutiko květiny se ale skvěle hodí i k jiným příležitostem. Jako poděkování za prokázané služby, odměna za promoci, dárek k výročí nebo projevy důvěry. Květinový romantický box. jenž tvoří růže a chryzantémy laděné do jemné růžovo-fialové barvy s garantovanou výdrží 14 dní, má všestranné využití. Originální kytice, se kterou se blýsknete, stačí ji občas pokropit nebo lehce zalít vodou.

Moderní online květinářství s rozvozem po celé ČR nabízí desítky variant kytic. Stačí si jen vybrat a jednoduše objednat. Není žádných pochyb o tom, že bude spokojen objednatel s pružností a flexibilitou služeb, stejně jako příjemce s kvalitou a krásou zásilky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno