Úklid listí? Jak na to?

0

Považujete každoroční úklid listí okolo domu či na zahradě za zbytečný? Kdo ale má pořád vymetat nanosené listí z předsíně nebo z garáže?

Když padá na podzim listí a je ho všude okolo plno, nanosíte jej do domu při každém příchodu. Alle hrabání je nekonečná práce. Když na jednom konci zahrady skončíte, již abyste začali na opačném.

Možná by stálo za to, pořídit si pomocníka.

Fukar na listí Kärcher LBL 4 AKU dokáže proudem vzduchu sfouknout listí z trávníku a nafoukat je na malé kupky, které pak už jen přemístíte na kompost nebo vyvezete. Výrazně šetří čas při úklidu zahrady. Díky silnému výkonu jej můžete využít nejen na listí, ale také při odstraňování zeleného odpadu po řezu křoví a drobnějších větví, plevele po pletí, posekané trávy, ale využijete jej i při úklidu nečistot z garáže např. pilin. Max. rychlost dosahuje 250 km/h. Fukar má dvě rychlosti, takže vám i pomůže zvelebit květinové záhony tím, že z nich jemně vyfoukáte napadané listí i opadané okvětní lístky, ale neponičíte živé květy.

Kärcher LBL 4 AKU je napájen 36V baterií, má odnímatelnou plochou hubici s integrovanou ostrou hranou, díky které lze kontrolovaně a cíleně přemisťovat i vlhké a zašlapané listí. Ergonomický design a nízká váha (pouze 2,2 kg) zajišťuje dokonalé vyvážení přístroje při práci, aniž by vás brzdila únava.

Díky Kärcher platformě 36 V Battery Power může být přístroj napájen dvěma typy baterií, které umožňují různou délku práce – 2,5 Ah baterii (max. 15 min.) nebo 5,0 Ah (max. 30 min.). Na tomto typu baterií můžete během práce sledovat zbývající čas.

 

*36V baterie není součástí vybavení.
Doporučená cena: 3590 Kč*
www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno